Wycieczka dla całego Twojego zespołu – brzmi trudno? Nie z East Travel!

Wycieczka dla całego Twojego zespołu - brzmi trudno? Nie z East Travel!

Wycieczka firmowa to już stały, nieodzowny element dobrze prosperujących, nowoczesnych firm. Integracja wyjazdowa jest jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej skutecznych form budowania relacji między pracownikami i zarządem. Całe przedsięwzięcie i jego organizacja wymaga jednak dużego zaangażowania i dyspozycyjności czasowej. Z pomocą nadchodzi East Travel – biuro podróżnicze, którego bogata oferta i wieloletnie doświadczenie pozwoli zorganizować wyjazd integracyjny skrojony na potrzeby Twojej firmy.

Od czego zacząć – czyli jak osiągnąć wspólny sukces?

Kluczem do powodzenia każdego wyjazdu firmowego, jest oczywiście świadomość, że docelowo ma on służyć pracownikom. Cel, charakter, kierunek podróży i zaplanowane atrakcje czy szkolenia mają być kompatybilne z potrzebami i oczekiwaniami Twoich podopiecznych. Dlatego warto rozpocząć organizację wyjazdu na kilka miesięcy przed jego ostatecznym terminem. Wówczas, faktycznie przemyślane i skonsultowane z zespołem decyzje mają czas wejść w życie, by następnie dać zamierzony rezultat.

Cel i charakter podróży

Integracja firmowa musi mieć zdefiniowaną konkretną, narzuconą przez zespół potrzebę tak, aby jasno określić cel wyjazdu. Taki zabieg umożliwia uzupełnienie deficytu w jakości relacji wewnątrz organizacji – zaburzenia komunikacji, zaufania, współpracy czy zaangażowania w rozwój firmy. Trafne rozpoznanie i dostrzeżenie takiego deficytu, jasno definiuje cel, który wytyczony przez realne potrzeby firmy, jasno określi docelowy charakter wyjazdu. Wówczas event może przyjąć charakter motywacyjny coachingowy, szkoleniowy lub występować w formie nagrody, podziękowania i wyróżnienia zespołu.

Wyjazd firmowy – czy naprawdę warto?

Wycieczka dla firm zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem podopiecznych. Jest ona bowiem postrzegana przez pracowników, jako dbałość i zaangażowanie pracodawcy o wzajemne relacje kadr. Kreuje to pozytywny wizerunek i rozwój firmy, budząc zainteresowanie wśród potencjalnych pracowników. Integracja firmowa wpływa na dobre imię marki, jednocześnie pełniąc funkcję lojalnościowe – doceniony pracownik, to szczęśliwy pracownik. Integracja firmowa jest więc długofalową i niezwykle opłacalną inwestycją.

East Travel specjalnie dla Was przygotowało gotowe programy i atrakcje. Nie oznacza to jednak, że cokolwiek zostanie odgórnie narzucone! Proponowane aktywności mają być inspiracją i wstępną zapowiedzią możliwości wybranego kraju bądź części Polski. Holistyczne i indywidualne podejście do każdego zlecenia z jednoczesnym poszanowaniem osobistych preferencji – to właśnie East Travel! Tutaj liczysz się Ty i Twoi podopieczni!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy biura podróży

Podróżując z East Travel, zyskujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie planowania wyjazdu, jak i podczas samego eventu. Przewodnik wyjazdu zajmie się kwestią zakwaterowania, ubezpieczenia, transportu czy organizowania atrakcji, podczas gdy Ty będziesz mógł odpoczywać z całą grupą – wolny od jakichkolwiek obowiązków. Oszczędź swój cenny czas oraz pieniądze firmy. Ofertę i propozycje wyjazdów znajdziesz na EastTravel.pl