Redakcja

  Skontaktuj się z nami, jeżeli masz ciekawy pomysł na artykuł lub pragniesz wnieść swoje uwagi do już przygotowanych publikacji.

  Redaktor naczelny

  Krzysztof Kamzol

  Redaktor naczelny w serwisie Joblife.pl. Pasjonat technologii produkcyjnych, nowoczesnego przemysłu i technik inżynieryjnych. Długoletni wikipedysta.

  Redaktorzy

  Filip Koziarek

  Gitarzysta z zamiłowaniem do klasycznych rock’n’rollowych brzmień. Autor tekstów, kompozytor, od 2020 roku student. W chwilach wolnych od muzyki baczny obserwator polityki międzynarodowej, od zawsze zafascynowany historią.

  Piotr Rogowski

  Specjalista do spraw geopolityki, finansów publicznych i środków europejskich. Od 6 lat wykonuje zawód doradcy finansowego, prywatnie fascynuje się podróżami po dalekiej Azji.

  Alicja Kosmala

  Inżynier produkcji i technik wytwarzania. Wytrawna znawczyni setek łańcuchów produkcyjnych, gospodarki rynkowej i handlu międzynarodowego.

  Elżbieta Zagłówna

  Magister zarządzania finansami i analityk rynkowy. Entuzjastka ryzykownej gry na giełdzie, wytrawna szachista. Doświadczona w wielu dziedzinach gospodarki Polskiej i europejskiej.

  Mateusz Izakiewicz

  Technik chemii, doświadczony konsultant ds. sprzedaży produktów przemysłowych. Znawca zastosowań i cech szczególnych powszechnych półproduktów chemicznych.

  Marcelina Fiejak

  Specjalistka od spraw HR. Doskonale zarządza projektami, potrafi zmobilizować do działania nawet największych myślicieli. Bardzo przezorna, ale i stanowcza.

  Adres redakcji:

  ul. Pułkownika Serugi 6

  32.700 Bochnia

  tel. 663 440 141

  e-mail: [email protected]