Skup maszyn masarskich – atrakcyjne warunki i pełen profesjonalizm

Skup maszyn masarskich

Firma ERY Food Machinery zajmuje się skupem używanych maszyn dla przemysłu mięsnego i spożywczego. Poszukujemy różnego rodzaju urządzeń i oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny. Skontaktuj się z nami jeśli posiadasz urządzenie którego chciałbyś się pozbyć, a z pewnością uda nam się ustalić warunki transakcji.

Jakie urządzenia skupujemy w ERY Food Machinery?

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi wysokiej jakości maszynami dla przemysłu mięsnego i spożywczego. Szukamy urządzeń w dobrym stanie od najbardziej znanych producentów na rynku takich jak Handtmann, VEMAG, MULTIVAC, LASKA, URSHEL, Marel oraz wielu innych. Zapłacimy Ci zarówno za stosunkowo nowe urządzenia gotowe do pracy, jak i starszy sprzęt wymagający prac serwisowych lub naprawczych. Posiadamy doświadczony zespół świetnie znający się na tego typu maszynach, dzięki czemu będziemy w stanie odnowić go i przywrócić doskonałą jakość.

Do naszej szerokiej oferty z chęcią dołączymy specjalistyczny sprzęt taki jak masownice próżniowe, pakowarki próżniowe, wilki masarskie czy kuter do mięsa. Poszukujemy także maszyn dla przemysłu spożywczego dlatego jeśli masz do pozbycia się nieużywany sprzęt skontaktuj się z nami już dziś.

Skup maszyn ERY Food Machinery – doskonałe warunki i przyjemna współpraca

W ERY Food Machinery oferujemy atrakcyjne warunki odkupu profesjonalnych masarskich urządzeń dla zakładów spożywczych oraz masarni. Jak wygląda cały proces? Skontaktuj się z nami jeżeli posiadasz maszynę której chcesz się pozbyć a indywidualnie ustalimy szczegóły współpracy. Po zapoznaniu się z proponowanym urządzeniem i jego stanem możesz liczyć na szybką decyzję o zakupie – jeśli zdecydujemy się na transakcję, wykonana zostanie ona od ręki. Szanujemy czas naszych kontrahentów dlatego zależy nam, żeby wszystko przebiegało szybko i sprawnie

Zapłacimy gotówką lub przelewem już w dniu odbioru maszyny, a także samodzielnie zdemontujemy urządzenie z linii produkcyjnej i zajmiemy się jego transportem. Oferujemy więc maksymalną wygodę oraz bardzo dobre warunki finansowe.

Sprzedaż najlepszych maszyn masarskich na rynku – zadbaj o wyposażenie swojej firmy

Skup maszyn masarskich to nie jedyne oferowane przez nas usługi. Zajmujemy się także sprzedażą wysokiej jakości używanych i nowych maszyn, a także serwisowaniem i pracami naprawczymi. Na ERY Food Machinery znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do usprawnienia swojego zakładu zajmującego się przetwórstwem żywności. Oferujmy wyłącznie sprzęt od najlepszych producentów zarówno całkowicie nowy, jak i używany.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu – zgłoś się do nas jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kupna, sprzedaży czy naprawy sprzętu masarskiego i spożywczego. Odezwij się do nas telefonicznie, na adres email, lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że uda nam się ustalić zadowalające obie strony warunki współpracy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta – ERY Food Machinery

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze