Rozwiąż problemy kadrowe swojej firmy. Dobierz odpowiedniego pracownika spoza UE

Rozwiąż problemy kadrowe swojej firmy. Dobierz odpowiedniego pracownika spoza UE

Zatrudnianie pracowników zagranicznych wiąże się z różnymi korzyściami. Pozyskanie talentów z innych krajów eliminuje luki w pożądanych profesjach. Pracownicy pozyskiwani z innych krajów dają również przewagę nad konkurencją, dzięki specjalistycznej wiedzy i różnorodnym doświadczeniom. Agencja pośrednictwa pracy Worksol umożliwia firmom zatrudnianie pracowników z wielu krajów na świecie. Cały proces odbywa się legalnie, zgodnie z przepisami. Nasza firma dysponuje bogatą bazą kandydatów, zarówno doświadczonych, jak i niewykwalifikowanych.

Różnorodność firmy

Największym atutem firmy są jej pracownicy. Zatrudnianie kolejnych osób to bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ pracownicy mają duży wpływ na to, jak funkcjonuje przedsiębiorstwo. Nowe osoby zmieniają dynamikę już istniejących zespołów, co również staramy się brać pod uwagę podczas procesów rekrutacyjnych.

Zatrudnianie osób z całego świata to świetny sposób na znalezienie wysoko wykwalifikowanych pracowników i zwiększanie wartości firmy, zwłaszcza kiedy firma zmaga się z luką kadrową, a na lokalnym rynku pracy ciężko znaleźć odpowiedniego pracownika. Ze względu na swoją kulturę, praktykę zawodową i osobiste doświadczenia życiowe pracownicy zagraniczni wnoszą unikalne umiejętności i perspektywy. Możesz chcieć lub potrzebować tej różnorodności, aby zwiększyć kulturę twojej firmy. 

Wzbogacenie kadry pracowniczej w osoby spoza granic naszego kraju przyczynia się do poprawy produktywności i rozwoju organizacji. Wiąże się to jednak z wieloma formalnościami, których należy obowiązkowo przestrzegać. Przy odpowiedniej pomocy biura pośrednictwa pracy dla cudzoziemców, proces ten może przebiegać płynnie. Agencja pracy Worksol może odciążyć cię zarządzając wszystkimi niezbędnymi formalnościami. 

Leasing pracowników

Nasza firma świadczy usługi leasingu, czyli wynajmu pracowników na określony czas. To świetna opcja dla pracodawców, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Wszelkie formalności związane ze sprawami kadrowo-płacowymi bierze na siebie agencja pośrednictwa pracy za granicą, po to, aby przedsiębiorca mógł zająć się kierownictwem i zarządzaniem personelem. 

Leasing pracowników polega na wypożyczeniu wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma oferuje szeroki wybór pracowników o różnych specjalizacjach i doświadczeniu. Można ich wynająć na krótki okres, na przykład na czas realizacji projektu, lub na dłuższy okres w celu zastąpienia pracownika. Jako agencja pośrednictwa pracy dla cudzoziemców, współpracujemy na podstawie ustawy o pracy tymczasowej. Reguluje ona zasady współpracy między agencją, przedsiębiorcą a pracownikiem. 

Rekrutacja pracowników

Pracownicy są wielkim bogactwem każdej firmy. To oni pracują, kreują produkty i usługi, nadają charakteru i kultury pracy w firmie. Są też widoczną reprezentacją firmy z zewnątrz. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby rekrutować odpowiednie osoby. 

Biuro pośrednictwa pracy Worksol zajmuje się świadczeniem usług związanych z rekrutacją pracowników. Oferujemy przedsiębiorcom możliwość szybkiego i skutecznego znalezienia odpowiednich pracowników, a także pomagamy w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Prowadzimy procesy rekrutacyjne z potencjalnymi pracownikami i staramy się dobrać ich w taki sposób, aby oczekiwania zarówno pracodawcy, jak i pracownika zostały spełnione. 

Oferujemy pracowników z wielu krajów. W ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się pracownicy z Ukrainy. Pracownicy z Azji są również chętnie zatrudnianymi osobami. Jeśli chodzi o kraje azjatyckie, rekrutujemy osoby między innymi z Indonezji, Filipin i Wietnamu. Staramy się odnaleźć odpowiednich kandydatów do wolnych miejsc pracy w danej firmie. 

Wartość dla pracowników

Zatrudnienie pracownika z zagranicy może przynieść znaczne korzyści zarówno twojej firmie, jak i pracownikowi. Może to być szansa, która całkowicie zmieni jego życie. Istnieje kilka powodów, dla których cudzoziemcy decydują się na przyjazd do pracy w Polsce.

Wyższe wynagrodzenie, niż można by uzyskać w ich ojczystym kraju, to główny powód, który przekonuje wielu pracowników do wyjazdu do Polski. Dodatkowymi benefitami, które są mile widziane przez pracowników jest zakwaterowanie i możliwość szkoleń. Zaoferowanie zakwaterowania sprawia, że prawdopodobieństwo znalezienia pracownika znacznie wzrasta. 

Praca za granicą to dla wielu osób świetną okazją do rozwoju, ponieważ w ten sposób poznają nowe kultury, języki i umiejętności. Niesie ze sobą wiele wyzwań i może być trudnym, ale i efektywnym sposobem na rozwój osobisty. 

Skorzystaj z naszych usług

Zatrudnienie wykwalifikowanego obcokrajowca to złożony i ciągle zmieniający się proces. Jeśli poszukujesz pracowników, którzy mogą efektownie wesprzeć działanie twojej firmy, ale cenisz swój czas i pieniądze zwróć się do nas. Zajmujemy się pośrednictwem pracy dla cudzoziemców. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw, które spotykają się z trudnościami przy zatrudnieniu specjalistów na lokalnym rynku. 

Powierz wszystkie formalności w ręce firmy Worksol, ciesz się spokojną głową i swobodnie zarządzaj firmą. Oferujemy kompleksowe i indywidualne podejście do klienta. Posiadamy trzy biura rekrutacyjne, które zlokalizowane są w Warszawie, Kępnie i we Wrocławiu. Dzięki temu zakres naszej efektywnej działalności obejmuje obszar całej Polski.