Pudełka świąteczne – na prezent i dla biznesu

Pudełka świąteczne – na prezent i dla biznesu

Przed świętami na stronach niektórych producentów opakowań pojawiają się specjalne serie pudełek z nadrukami. Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą prywatną, warto zainteresować się taką ofertą. Może okazać się, że zakup kartonów świątecznych rozwiąże problem z pakowaniem prezentów albo przyczyni się do zwiększenia popularności Twojej marki. Sprawdź dlaczego warto kupić kartony z nadrukami świątecznymi. 

Karton z nadrukiem świątecznym

Niektórzy klienci przez cały rok z utęsknieniem czekają na ten szczególny czas w roku, kiedy wybrzmią dźwięki świątecznych piosenek, ulice zabłysną od ozdób, a w wystawach sklepów pojawią się charakterystyczne dekoracje. Jeśli prowadzisz sklep online, warto znaleźć sposób, żeby wpisać się w tę szczególną atmosferę i odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Jedną z metod jest wysyłanie swoich towarów w opakowaniach z okolicznościowymi nadrukami, które można znaleźć tutaj: https://kartony24.eu/pl_PL/c/Mini-Hurt/156. Takie kartony od razu przykują uwagę klientów, są ładne, oryginalne i wyróżniają się spośród innych, zwykłych opakowań. Dzięki temu zyskujesz kolejną reklamę sklepu bez przeznaczania ogromnych sum pieniędzy na marketing. Warto dodać, że nie musisz poprzestawać na ofercie gotowych nadruków. Możesz zlecić zaprojektowanie spersonalizowanego kartonu świątecznego, na którym obok nadruków okolicznościowych znajdzie się również Twoje logo. 

Pudełka świąteczne na prezenty

Pudełka świąteczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią pakować prezentów. Nie musisz już głowić się nad przygotowywaniem wymyślnych opakowań. Wystarczy wybrać najbardziej interesujący wzór oraz odpowiedni rozmiar i zamówić gotowy karton świąteczny np. na tej stronie: https://kartony24.eu/pl_PL/c/Maxi-Hurt/158. Do wyboru są wzory z bajkowymi postaciami dla dzieci i uniwersalne grafiki świąteczne dla osób w każdym wieku. Najważniejsze jest to, że w zasadzie nie trzeba stosować żadnych dodatkowych ozdób. Można jedynie wyłożyć środek kartonu materiałem lub kolorowymi skrawkami papieru, a po włożeniu prezentu i zamknięciu opakowania, przewiązać pudełko wstążką. 

Pudełka ozdobne

Pudełka z nadrukami sprawdzają się także jako kartony do przechowywania. Można umieścić w nich ozdoby na choinkę, lampki, świąteczne elementy dekoracyjne albo inne dowolne przedmioty i przechowywać w piwnicy lub na strychu. Dzięki nadrukom okolicznościowym od razu będziemy wiedzieć, że w środku znajdują się rzeczy potrzebne w okresie świątecznym. Oczywiście kartony z nadrukami można umieścić również w pokoju, by same w sobie stanowiły dodatkowy element dekoracyjny związany ze świętami. 

Pudełka świąteczne – oferta 

Warto wspomnieć nieco o samym wyglądzie opakowań świątecznych. Do wyboru mamy wersje z białym lub naturalnym, brązowym tłem. Nadruki mogą mieć postać napisów lub grafik. Można zdecydować się na minimalistyczny model z napisem „Wesołych Świąt” lub „Merry Christmas” albo na nieco bardziej nowoczesny design ze świątecznymi wzorami geometrycznymi. Kartony z nadrukami mogą mieć smukły lub tradycyjny, kwadratowy kształt. Na pewno znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu.

Ile kosztuje pudełko świąteczne?

Koszt pudełka świątecznego zależy od jego wielkości, rodzaju nadruku i od tego, gdzie dokonujemy zakupu. Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie kartonów z nadrukami bezpośrednio na stronie producenta, dzięki czemu cena nie  jest podwyższana przez pośredników. Ponadto niektórzy producenci oferują niższe ceny przy zakupie większej ilości sztuk. Zaletą zakupów online jest też bezpośrednia dostawa zamówionych produktów pod wskazany adres, co także wiąże się z oszczędnością. Nie trzeba jeździć do hurtowni oddalonej o wiele kilometrów. Ceny pudełek zazwyczaj nie przekraczają 10 zł, ale jak wspomniano, przy składaniu większego zamówienia obowiązują nawet kilkadziesiąt procent niższe ceny. 

Kartony świąteczne to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą przyciągnąć uwagę klientów i budować pozytywny wizerunek swojej firmy. To także idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które zamierzają umieścić w mieszkaniu świąteczne elementy dekoracyjne lub chcą szybko zapakować prezenty dla bliskich.