Odzież reklamowa – 5 pomysłów na ubrania z nadrukiem

Odzież reklamowa - 5 pomysłów na ubrania z nadrukiem

Coraz więcej firm decyduje się na zakup odzieży reklamowej dla swoich pracowników. Jednolite ubrania noszone przesz nich to świetny sposób na zbudowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Taki ubiór wzbudza bowiem większe zaufanie wśród klientów. Jednocześnie odzież reklamowa może pomóc w promocji firmy i budowaniu rozpoznawalności marki na rynku. Poznaj 5 pomysłów na ubrania z nadrukiem!

Odzież reklamowa – kto ją nosi?

Odzież z logo firmy to zwykle koszulki, polary czy czapki noszone przez pracowników. Firmowe ubrania to prosty sposób na podniesienie prestiżu firmy i równie dobry sposób na budowanie poczucia jedności z firmą u pracowników i kontrahentów. Wysokiej klasy odzież reklamowa może być bowiem świetnym prezentem dla współpracowników i klientów. Nie tylko wzbudzi w nich pozytywne uczucia względem przedsiębiorstwa, ale również wzbudzi w nich lojalność wobec firmy.

Koszulki z nadrukiem

Koszulki firmowe to klasyka wśród odzieży reklamowej. Noszą je pracownicy warsztatów samochodowych, restauracji, hosteli i hoteli czy chociażby magazynów i hal produkcyjnych. Koszulki zwykle uszyte są z bawełny lub innych miękkich, przewiewnych materiałów. Nadruk na nich z kolei może być wykonany w technologii sitodruku, termotransferu lub haftu.

Koszula biznesowa

Alternatywą dla koszulek z nadrukiem są eleganckie koszule biznesowe. Te najczęściej wybierane są przez duże korporacje, salony samochodowe, banki i inne miejsca, w których wymagany jest półformalny strój i nienaganny wygląd. Taka koszula powinna być wykonana z wysokogatunkowych materiałów. Najlepiej też takich, które nie gniotą się i są łatwe do utrzymania w czystości. Koszule biznesowe zwykle zdobione są logiem firmy wykonanym techniką haftu komputerowego.

Bluzy z kapturem

Swoim pracownikom i klientom możesz podarować firmowe bluzy z kapturem. To wygodne i praktyczne ubranie, które sprawdzi się w różnych sytuacjach. Nie tylko w pracy, ale także poza nią. Ciepłą i praktyczną bluzę można ze sobą zabrać, wyjeżdżając w góry lub idąc na siłownię. Pamiętaj jednak, że nadruk na bluzie powinien być widoczny i dobrze czytelny. Najlepiej wykonać go na klatce piersiowej albo na plecach.

Kurtki z logo firmy

Kurtki z nadrukiem są dobrym wyborem dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu lub wykonują swoją pracę na zewnątrz. Kurta z nadrukiem firmowym na plecach, klatce piersiowej, kieszeni lub rękawie będzie z pewnością bardziej funkcjonalna, gdy zadbasz o estetykę nadruku i dobór kolorów spójny z wizerunkiem firmy. Taka reklamowa odzież jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw zatrudniających dużą liczbę osób, np. serwisów sprzątających. Uniform pozwoli klientom odróżnić w tłumie personel firmy.

Czapki na każdą porę roku

Świetnym pomysłem na odzież reklamową są również czapki. Logo firmy możesz umieścić zarówno na grubej, zimowej czapce z polaru czy wełny, jak i na czapce z daszkiem. Jeśli zależy Ci, by reklama na czapce była trwały, wybierz nadruk wykonany metodą termotransferu na specjalnie przygotowanej łatce. Takie czapki możesz zamówić na przykład na https://www.artilon.pl/. Tutaj znajdziesz również cienkie, oddychające czapki z nadrukiem wykonywanym metodą druku cyfrowego.