Medale na sylwestra – wyróżnienia i uroczyste wejście w Nowy Rok

Medale na sylwestra - wyróżnienia i uroczyste wejście w Nowy Rok

W ostatnim dniu grudnia tradycyjnie żegnamy stary rok oraz witamy nowy, pełni nadziei na to, że ten okaże się być jeszcze lepszy od poprzedniego. Niektórzy wykorzystują ten czas na podsumowania oraz uhonorowanie osób, które w ubiegłym roku wykazały się dużą inicjatywą w pewnych kwestiach. Z tej okazji można im wręczyć pamiątkowe medale, które będą ciekawym sposobem na wejście w Nowy Rok. Na ich zamówienie najczęściej decydują się organizatorzy bali tematycznych, czy imprez sylwestrowych dla konkretnego grona osób.

Nowy Rok, dawne podsumowania

Przyjęło się, że pod koniec roku podsumowujemy minione 12 miesięcy – dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm czy innego rodzaju organizacji. Wyrazem tego są postanowienia noworoczne oraz zakładane cele na rozpoczynający się właśnie rok. Podsumowania mają nas skłonić nie tylko do refleksji nad tym, co jeszcze można by było poprawić, lecz również do docenienia pewnych osób. Dotyczy to zwłaszcza tych, które w ubiegłym roku wykazały się pewną inicjatywą, na przykład w pracy czy w działalności dla pewnych organizacji. Dobrym sposobem na uhonorowanie ich jest wręczenie medali pamiątkowych. Na ich zamówienie najczęściej decydują się organizatorzy różnego rodzaju imprez, w których uczestniczą konkretne osoby. Coraz częściej firmy organizują bale dla pracowników, podczas których podsumowują miniony rok. Trend ten dotyczy również klubów, stowarzyszeń czy organizacji, dla których sylwester to doskonały moment na podziękowania i przyznanie dodatkowych nagród. 

Nie tylko na sylwestra

Medale pamiątkowe zamawiane są nie tylko na sylwestra – spotkania podsumowujące miniony rok mogą odbywać się już od początku grudnia niemalże do końca stycznia. Zazwyczaj nazywa się je spotkaniami opłatkowymi, jednak aby nie nawiązywać do tradycji świąt Bożego Narodzenia, niektórzy wolą nazywać je po prostu spotkaniami końcoworocznymi. W trakcie ich trwania organizatorzy zwykle mówią, co udało się osiągnąć w poprzednim roku oraz jakie są cele na rok kolejny. Dobrym sposobem wyróżnienia osób, które przyczyniły się do sukcesu firmy czy organizacji, jest wręczenie im medali. Te możemy zamówić z wyprzedzeniem, tak aby uhonorować wybranych laureatów odpowiednią, prestiżową nagrodą. Medale mają co prawda wymiar symboliczny, lecz jednocześnie pozwalają z nową energią wejść w Nowy Rok. Dają także siłę do dalszej pracy i motywację do zdobywania kolejnych szczebli w zawodowej karierze.

Medale pamiątkowe – specjalne pamiątki wykonane na zamówienie

Medale na sylwestra warto zamówić z pewnym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli doskonale wiemy, kogo chcemy nimi uhonorować. Producent medali odlewanych gwarantuje najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu staną się one unikalną, piękną pamiątką na długie lata. Dzięki swoim właściwościom są odporne na działanie czynnika czasu – nie czernieją, nie korodują ani nie odbarwiają się. Mogą natomiast dumnie zdobić półkę przez kolejne miesiące nowego roku, a także kolejnych lat. Medale na zamówienie możemy zaprojektować we własnym zakresie, umieszczając na nich różne istotne informacje, na przykład dotyczące:

  • przyznającego nagrodę,
  • okazji, przy której medal jest przyznawany,
  • danych personalnych obdarowanego.

Klienci mogą też skorzystać z porad doświadczonego grafika, jeśli mają trudności z zaprojektowaniem krążków we własnym zakresie. Najlepiej podarować je w pięknych pudełkach ozdobnych, w których mogą zostać dostarczone bezpośrednio do klienta.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze