Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

W naszym kraju możemy wymienić wiele znanych osobistości. Jednak na ich tle wyróżnić możemy osoby, które stanowią dla wielu z nas niedościgniony wzór do naśladowania, który niejednokrotnie jest także doskonałą inspiracją do działania czy motywacją. Zdecydowanie do grona takich osób zaliczyć możemy Małgorzatę Rozenek- Majdan. Kim jest znana i lubiana postać? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Garść najważniejszych informacji o Małgorzacie Rozenek- Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana i ceniona postać na polskiej scenie show- biznesu. Jest prezenterką telewizyjną, celebrytką, pisarką, osobowością telewizyjną oraz aktorką niezawodową. Z wykształcenia Małgorzata Rozenek-Majdan jest prawniczką. W 2004 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pasją znanej osobistości jest balet. Mając 19 lat, ukończyła szkołę baletową.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej kariera w show biznesie

Małgorzata Rozenek-Majdan swoje pierwsze kroki na wielkim, szklanym ekranie postawiła w 2007 roku. Wystąpiła wówczas w programie Zacisze gwiazd, który emitowany był na programie TVP. Co więcej, do debiutu celebrytki zaliczyć można także gościnny udział w Kobieta Cafe oraz Zrozumieć kobietę.

Swoją karierę Małgorzata Rozenek-Majdan ukierunkowała na grupę TVN. Szerokiemu gronu publiczności dała się poznać jako prowadząca w latach 2012-2014 program Perfekcyjna Pani domu. W latach 2013-2014 była jedną ze składu jury programu Bitwa o dom. W roku 2016 celebrytka wraz z mężem wzięła udział w Azja Express oraz Iron Majdan, w 2018 roku. Co więcej, na przełomie lat 2016-2021 Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą programu Projekt Lady. Wystąpiła w Projekt Runway, prowadziła programy telewizyjne: W dobrym stylu, Warsztat urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek, Rozenek cudnie chudnie i inne. Spełnieniem marzeń celebrytki było stanie się częścią ekipy programu śniadaniowego Dzień dobry TVN, do której dołączyła w sierpniu 2022 roku. 

Małgorzata Rozenek-Majdan – pozostała działalność celebrytki

Małgorzata Rozenek-Majdan z całą pewnością jest kobietą wielu talentów. Oprócz aktywnego uczestnictwa w świecie telewizji celebrytka stała się także autorką kilku ciekawych poradników: Perfekcyjna Pani domu. Poradnik, Perfekcyjny ogród. Poradnik, Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery, Perfekcyjny ślub oraz wiele innych. Małgorzatę Rozenek-Majdan możemy spotkać także w wielu produkcjach reklamowych takich marek jak: Fox, Sidolux, Perlux, Plus, Biedronka, Schwarzkopf Gloss i innych. Co więcej, znana postać telewizyjna była ambasadorką marki kosmetycznej Avon, Tessa, Pasaże Tessco. Wizerunek celebrytki sygnuje jej własną firmę cateringową MRM Catering oraz własną markę odzieżową Mrs. Drama.

Warto także zaznaczyć, że Małgorzata Rozenek- Majdan jest także aktorką. W produkcji “Miłość, seks & pandemia” zagrała jedną z głównych ról – fotografkę Norę. Artystkę zobaczyć mogliśmy także w filmie “Druga połowa”, gdzie wcieliła się w rolę dziennikarki Oli. Chcąc odpowiedzieć na pytanie: “Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?”, z całą pewnością nie uda nam się odnaleźć jednoznacznej odpowiedzi. To jedna z najbardziej znanych i lubianych celebrytek, która spełnia swoje marzenia i plany, pokazując, że chcieć, to móc.