Duże biurko – zwiększ swój komfort pracy

Duże biurko - zwiększ swój komfort pracy

Jakie parametry powinno mieć biurko, które chcemy umieścić w home office i cieszyć się jego funkcjonalnością? Niezawodne i wykonane z dobrej jakości materiałów? To na pewno. Estetyczne? Koniecznie! Regulowane? Tak, bo korzystają z niego i dorosły i dziecko. I wreszcie – bezkompromisowo duże? Dokładnie, indywidualnie dopasowane do potrzeb.

Biurko marzeń do home office

Home office jest dzisiaj nawet nie alternatywą dla pracy w biurze, ale tą opcją, którą wybieramy chętniej. Nic dziwnego, skoro dzięki niej nie tracimy czasu na uciążliwe dojazdy do biura. Ten fakt powoduje, że w naszym domu coraz częściej pojawia się stanowisko pracy. Powinno ono być estetyczne i funkcjonalne, a przede wszystkim – dopasowane do potrzeb. Sercem home office jest oczywiście biurko. Polska firma Mobiusdesk doskonale rozpoznaje te potrzeby oferując je w nietypowo dużych wymiarach i nawet wówczas – z możliwością regulacji wysokości.

Biurko tak duże, jak trzeba 

Kiedy kupujemy biurko do domu chcemy, by było trwałe, stworzone w oparciu o sprawdzone technologie i estetycznie dobrane materiały. Chcemy również, by dopasowało się do naszych potrzeb. Coraz częściej przy tym szukamy biurka dużego, którego blat ma długość powyżej 160 cm, bo korzystają z niego dwie osoby naraz lub mamy tak wiele dodatkowego sprzętu – np. dwa monitory czy drukarkę – że małe blaty nie spełniają oczekiwań. Duże biurko Mobiusdesk zaprojektowane zostało z myślą właśnie o takich użytkownikach. Długość blatu może wynosić nawet 240 cm, bo firma dopasowuje się elastycznie do różnorodnych potrzeb. Unikalna konstrukcja i odpowiednie proporcje sprawiają przy tym, że biurko to jest proporcjonalne i niezwykle stabilne. Stosunkowo duży i solidny blat nie stoi też na przeszkodzie przy zachowaniu środka ciężkości. Zasługą tego jest zastosowanie odpowiedniego stelaża.

Biurko tak regulowane, jak tego oczekujemy

Blat biurka Mobiusdesk PRO MASTER TYTAN opiera się na podwójnym stelażu i wykorzystaniu specjalnego sterownika, dzięki którym nośność biurka wynosi do 350 kg. Warto dodać, że całość konstrukcji wykonywana jest w Polsce. Składają się na nią stalowe profile oraz gruba, gięta blacha. Całość jest piaskowana i malowana proszkowo na kolor czarny, zapewniając trwały i estetyczny efekt. I co najważniejsze – konstrukcja ta z powodzeniem radzi sobie z regulacją wysokości blatu, zamykającą się w skali od 62 cm do 128 cm, co pozwala swobodnie dopasować jego wysokość do potrzeb zarówno dziecka, jak i rosłego mężczyzny. Sterowanie wysokością odbywa się przy pomocy funkcjonalnych przycisków i pozwala na ustawienie 4 zapamiętanych i najczęściej używanych pozycji. Biurko jest również wyposażone w system antykolizyjny o 3 czułościach. Zatrzyma on uruchomiony mechanizm w przypadku każdej przeszkody.

Biurko tak estetyczne, że pasuje do wnętrza

Estetyka mebli do home office z pewnością jest dla nas ważniejsza, aniżeli w przestrzeni biurowej. Tym bardziej, że biurko nie zawsze staje w osobnym gabinecie. Czasem nawet w reprezentacyjnym salonie. Dzięki swojej estetyce i perfekcyjnemu wykończeniu biurko Mobiusdesk PRO MASTER TYTAN raz, że zdobi domowe wnętrze, a dwa – może z powodzeniem pełnić funkcję stołu w jadalni. Blat wykonany jest z litego dębu, z zachowaniem jego naturalnej, atrakcyjnej wizualnie linii i usłojenia. To szlachetne drewno, które doskonale uzupełnia zarówno wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne, a w połączeniu z prostym, geometrycznym stelażem, łagodnie wpisuje się w rozmaicie wykończone przestrzenie. Drewniany blat jest oczywiście solidnie zabezpieczony poprzez olejowanie woskiem twardym, więc nie ma przeciwwskazań, by korzystać z niego przy posiłkach. Jeśli ktoś preferuje bardziej podstawowe kolory blatu, to istnieje możliwość zamówienia biurka z blatem z płyty CDF, jest to płyta o wysokiej gęstości, dzięki czemu blat może mieć grubość tylko 16,4 mm. Płyta jest laminowana wysokiej jakości powłoką, więc ma wysoką odporność na zarysowania i wodę. Blat biurka CDF występuje w kolorze grafitowym i białym oraz w kilku kształtach. 

Ogromną zaletą biurek firmy Mobiuskdesk jest również to, że można zarówno ich wymiary, jak i finalny kształt blatu dopasować do swoich potrzeb i upodobań estetycznych. Można je wspólnie z oferującą je firmą zaprojektować, a potem długo cieszyć się jego funkcjonalnością.