Zadbaj o swoją kadrę – gadżety dla pracownika

gadżety dla pracownika

Dobrzy pracownicy zasługują na to, aby ich doceniać. Przede wszystkim za pomocą warunków pracy i stosownych wynagrodzeń. Jednak od czasu do czasu warto zaproponować im coś ekstra. Zaskocz swoich pracowników i podaruj im personalizowane gadżety.

Praktyczne i ładne gadżety dla pracownika są sposobem na okazanie mu uznania, a także pewną formą promocji marki. Jeśli twoi ludzie będą mieli w swoich domach akcesoria z logo twojej firmy, będzie to skuteczna reklama działalności.

Gadżety dla pracownika – akcesoria elektroniczne

Świetnym pomysłem na trafiony upominek dla pracownika są wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne. Ładowarki, słuchawki i podkładki na telefon należą do podstawowych akcesoriów, które przydają się w biurze i w domu. Takie upominki będą często używane przez pracowników i stworzą pozytywne skojarzenia z firmą. Równie dobrym pomysłem jest wyposażenie swoich ludzi w lampki nocne lub głośniki na USB. W ten sposób pokażesz im, że rozumiesz potrzebę balansu pomiędzy sprawami zawodowymi a prywatnymi i dbasz o komfort członków swojej kadry nawet wtedy, gdy skończą oni wykonywać pracę.

Sportowe akcesoria dla pracowników – w zdrowym ciele zdrowy duch

Obecnie bardzo ważną kwestią jest zachowanie dobrego zdrowia. Korzystnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale też wydajność w pracy. Dlatego możesz podarować swoim pracownikom np. smartwatche. Pomogą one zmotywować opornych do podjęcia aktywności fizycznej, a także przydadzą się w wielu codziennych sytuacjach. Wybieraj gadżety dla pracownika, które będą praktyczne i uniwersalne, a przy tym celuj w przedmioty dobrej jakości. Prezent elektroniczny, który zepsuje się wkrótce po rozpakowaniu, nie sprawi radości pracownikowi.

Wygodna i praktyczna odzież firmowa

Możesz okazać troskę o pracowników poprzez sprezentowanie im odzieży firmowej, którą będą mogli nosić na co dzień. T-shirty i bluzy z nadrukowanym logo nie tylko będą zapewniać twoim kolegom i koleżankom komfort oraz ciepło. Przede wszystkim utrwalą pozytywny wizerunek firmy i zbudują dobre skojarzenia z marką. Świetnym pomysłem jest też stworzenie czapek lub chust z logo, dzięki czemu pracownicy będą mogli otulić się w chłodny dzień. Kto wie, może przy okazji pomyślą ciepło o firmie?

Ekologiczne torby na zakupy i nie tylko

Świetnym i uniwersalnym pomysłem na gadżety dla pracownika jest wielorazowa torba bawełniana na zakupy. Równie dobrze nada się na przyniesienie drugiego śniadania do pracy. Wygodna i praktyczna, a przy tym ekologiczna torba z materiału wpisuje się w ważny trend zero waste. Dasz znać swoim pracownikom, że dbasz o ich wygodę i ważne jest dla ciebie środowisko naturalne.

Zaskocz pozytywnie swoich pracowników i podaruj im personalizowane gadżety z logo firmy. Dzięki temu będą się czuli docenieni i wzmocnią się ich więzy z marką. Noszenie ze sobą firmowe torby lub akcesoria elektroniczne wpłynie korzystnie na utrwalenie wizerunku firmy w przestrzeni publicznej.