Wypełnianie ankiet online – czy warto?

Wypełnianie ankiet online

Ankiety online do wypełnienia są sposobem na zdobycie wielu nagród, który nie wymaga żadnego doświadczenia. Jedyny wymóg to zarejestrowanie się w serwisie. Jak to możliwe? Dzieje się tak, ponieważ duże firmy w oparciu o otrzymane odpowiedzi mogą planować swoje działania marketingowe i lepiej dopasować swoje produkty czy usługi do grupy docelowej.

Czy wypełnianie ankiet online jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy ankiety online są bezpieczne. Ankiety internetowe nie są prawnie uregulowane, zatem mogą wystąpić nadużycia i oszustwa. Może zdarzyć się, że nieuczciwe osoby mogą poprzez badanie opinii zbierać dane osobowe użytkowników lub wyłudzać pieniądze. Jak zatem upewnić się, czy dany panel badawczy jest bezpieczny?

Przede wszystkim należy zapoznać się z regulaminem serwisu. Jeżeli panel ankietowy wzbudza w nas niepokój bądź regulamin jest niespójny, warto wtedy uważać. Ponadto, można sprawdzić, czy firma zarządzająca portalem jest zarejestrowana w KRS-ie i czy znajduje się w Polsce. Jeżeli siedziba firmy znajduje się za granicą, warto skontrolować, czy firma rzeczywiście znajduje się pod danym adresem.

Dlaczego warto wypełniać ankiety online?

Wypełnianie ankiet online może wydawać się nudnym i czasochłonnym zajęciem, jednakże jest to dobry sposób na dorobienie do pensji lub kieszonkowego. Ankiety online mają wiele zalet. Przede wszystkim możemy robić to w dowolnym czasie, nawet jadąc komunikacją miejską do pracy. To od nas samych zależy, czy będziemy robić to codziennie, czy może raz na jakiś czas.

Wiadome jest jednak, że im więcej czasu poświęcimy na wypełnianie ankiet internetowych to tym szybciej i więcej nagród uda nam się zdobyć. Wypełnianie ankiet online to prosty i szybki sposób na zdobycie wielu ciekawych gadżetów.

Jeżeli interesuje Cię wypełnianie ankiet online, wejdź na internetowy panel badawczy Ariadna i dowiedz się więcej. To strona godna zaufania i cieszy się dużą popularnością i pozwala również na zdobywanie wyjątkowych nagród. Panel Ariadna to marka, która współpracuje z ośrodkami naukowymi i zebrane opinie analizuje statystycznie.