Wibrator pingwinek – niezawodne narzędzie do zabawy solo lub z partnerem

Wibrator pingwinek – niezawodne narzędzie do zabawy solo lub z partnerem

Wibratory pingwinki to niepozornie wyglądająca zabawka erotyczna. Osoby, które nie są zorientowane w sprawie, mogłyby pomylić je nawet z figurkami dla małych dzieci. Byłoby to sporym błędem, bo pingwinki w rzeczywistości są skomplikowanymi stymulatorami łechtaczek, które zdobywają coraz większą popularność wśród klientek.

Wibrator pingwinek – czym jest?

Wibrator pingwinek to zabawka erotyczna wykonana z przyjemnego silikonu, która służy do stymulacji łechtaczki. Dzięki swojemu niepozornemu wyglądowi (nazwa nie bierze się znikąd, urządzenie naprawdę przypomina wizualnie pingwina) należy do akcesoriów seksualnych, które można bez obaw zostawić nawet w widocznym miejscu np. tuż przy łóżku.

Elegancki masażer służy do pieszczot łechtaczki, nie nada się za to do penetracji (kształt mógłby utrudnić wyjęcie urządzenia zaaplikowanego zbyt głęboko). Nadaje się do użytku nawet w wannie, bo jest wodoodporny; a dzięki temu, że podczas pracy wydaje jedynie ciche dźwięki, jest odpowiednim sprzętem do zabrania ze sobą podczas wyjazdów np. w delegację.

Większość wibratorów pingwinków ładuje się za pomocą kabla USB. Brak gniazda na zwykłe baterie alkaliczne lub cynkowo-węglowe zwiększa wodoszczelność produktu. Ponadto rozwiązanie to sprawia, że z zabawki można skorzystać nawet późną nocą, gdy jest się już przed samym snem – wystarczy ją wtedy chwilę podładować, a nie szukać baterii po szufladach, lub co gorsza, wychodzić po nie do pobliskiego sklepu.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wibratora pingwinka?

Wibrator pingwinek to bardzo prosta konstrukcja, dlatego najbardziej należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy: jakość wykonania produktu oraz jego możliwości.

Dobre produkty cechują się co najmniej kilkoma trybami działania, wodoszczelnością, a ich powłoka wierzchnia wykonana jest z materiałów antyalergicznych.

Satisfyer Penguin to marka, która pojawiła się z produktem tego typu jako pierwsza na rynku. Sukces urządzenia sprawił, że inni producenci zaczęli tworzyć podobne urządzenia. Należy pamiętać jednak o tym, że to oryginał jest czymś, na czym wzorują się inni i nie bez powodu.

Czy warto urozmaicać życie seksualne za pomocą wibratora?

Wibrator pingwinek potrafi urozmaicić życie seksualne zarówno singli, jak i całych związków partnerskich. Wibracje oraz stymulacje dostarczają wiele przyjemności obu stronom, a zabawki można używać np. podczas abstynencji seksualnych spowodowanych dłuższymi wyjazdami np. zawodowymi.

Pingwinki są jednymi z najpopularniejszych zabawek erotycznych na świecie – warto sprawdzić samej dlaczego.