Voucher dla pracownika – prezent na wigilię firmową

Voucher dla pracownika – prezent na wigilię firmową

Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent dla pracownika. Po pierwsze dlatego, że jest to zawsze trafiony prezent. Po drugie – często przy kupowaniu prezentów dla pracowników, trzeba kupić ich sporo. Wtedy możesz oszczędzić czas na poszukiwania spersonalizowanych podarunków dla wszystkich. Zobacz, jakie karty są najlepsze na wigilię firmową!

Prezent dla miłośników sportu

Karta podarunkowa dla pracownika będzie świetnym pomysłem w sytuacji kiedy interesuje się sportem. Będzie mógł kupić sobie tam nowe ubrania do ćwiczeń, piłkę czy rakiety – cokolwiek jest mu potrzebne do realizowania swojej pasji. Dobrym podarunkiem będzie także voucher do wykorzystania na różnego rodzaju przeżycia sportowe, np. skok ze spadochronem, lekcja nurkowania czy wejście na ściankę wspinaczkową.

Podarunek dla smakoszy

Dla pracownika, który lubi gotować, albo ceni sobie jedzenie w dobrych restauracjach, możesz kupić voucher do marketu lub do aplikacji, z której może zamówić jedzenie do domu. Miłośnicy gotowania z pewnością docenią możliwość zakupu jakościowych składników, a smakosze restauracyjni z chęcią zamówią sobie sushi czy pizzę na kolację.

Uniwersalne karty podarunkowe dla każdego

Prezent na wigilię firmową może być związany z działalnością danego zakładu. Jeśli prowadzisz restaurację, to właśnie wtedy podarunek może być związany z zakupami spożywczymi. Jeśli masz własną siłownię, to warto podarować pracownikom kartę do sklepu sportowego. Są jednak takie vouchery, które sprawdzą się niezależnie od
profilu firmy oraz tego, co lubi dana osoba.

Pierwszym przykładem uniwersalnego vouchera jest karta do serwisów streamingowych. Każdy lubi czasem obejrzeć jakiś film lub serial, więc dostęp do dużej bazy produkcji to doskonały pomysł. Poza tym bardzo  uniwersalnym pomysłem jest karta podarunkowa do sklepów z elektroniką. W takich miejscach można kupić m.in. akcesoria kuchenne, sprzęty komputerowe, smartwatche czy gry.

Miłym prezentem od szefa byłby też voucher do biura podróży, aby móc obniżyć koszty urlopu czy móc wybrać się np. na weekend w SPA. Ponadto można obdarować pracownika kartą do sklepu odzieżowego, w którym  samodzielnie wybierze sobie ubrania, które mu się spodobają. Wystarczy mniej więcej wiedzieć, w jakim stylu czuje się dobrze. Jeśli w pracy nie obowiązuje specjalny dress code, to jest to dość proste do oceny.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze