Poznaj zalety korzystania z parkingów przy lotnisku

Poznaj zalety korzystania z parkingów przy lotnisku

Wyruszasz w wymarzoną podróż i musisz dojechać na lotnisko własnym autem? Nie chcesz zamartwiać się o uszkodzenia zewnętrzne samochodu czy próby włamania? Zabezpiecz swoje auto przed ryzykiem kradzieży. Pomyśl nad bezpiecznym parkingiem dla Twojego samochodu na czas wyjazdu. Optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie miejsca postojowego w bliskiej odległości od portu lotniczego. Dlaczego warto wybrać parking przy lotnisku? Odpowiedź na kluczowe pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Najważniejsze zalety parkingów przy lotnisku

  • Przystępna cena – to jeden z najważniejszych atutów, jakie przemawiają za takim wyborem. Miejsca postojowe w bliskim sąsiedztwie terminali na Okęciu są o połowę tańsze niż te, które oferuje parking na lotnisku Korzystając z oferty firm zewnętrznych możemy sporo zaoszczędzić i nie musimy martwić się o znaczne uszczuplenie zasobności portfela. Nie tylko z tego względu parkingi przy lotnisku zyskują na popularności. W swojej ofercie mają pakiety i taryfy, które możemy z łatwością dopasować do własnych potrzeb.
  • Wygoda podróżowania i niezależność miejsca parkingowe znajdują się w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Dojazd na lotnisko zajmuje zaledwie kilka minut, więc to duża oszczędność czasu. Z reguły transport pasażerów i walizek odbywa się wygodnymi oraz klimatyzowanymi busami. Cena parkowania obejmuje zazwyczaj bezpłatny transfer na lotnisko i po powrocie z podróży. Dzięki temu możemy ograniczyć nie tylko wydatki, ale też komfortowo dotrzeć na terminal przed planowanym odlotem.
  • Bezpieczeństwo – ma istotne znaczenie dla każdego podróżnego. Parkingi przy lotnisku są strzeżone całodobowo. To kolejna kwestia, która przemawia za takim wyborem. Auto pozostawione na czas wyjazdu jest bezpieczne, ponieważ na ogrodzony i monitorowany teren nie mają wstępu osoby nieuprawnione. Wybierając taki parking lotniskowy, możemy zyskać spokój ducha. Podczas wyjazdu nie musimy troszczyć się o bezpieczeństwo naszego samochodu, przechowywanie kluczy czy dokumentó
  • Pomoc techniczna w razie awarii samochodu – jest niezwykle przydatna w przypadku pojawienia się problemów z uruchomieniem auta. Kłopoty z rozruchem występują dość często zimą. Niejednokrotnie związane są z nieprawidłowo działającym akumulatorem. W takim przypadku możemy liczyć na pomoc obsługi przy uruchamianiu samochodu za pomocą kabli.

Znajdź sprawdzony parking obok lotniska

W sąsiedztwie portu lotniczego w Warszawie znajduje się spora ilość dostępnych miejsc parkingowych. Są one zdecydowanie tańsze niż te oferowane przez parking na lotnisku. Cena miejsca postojowego zależy od lokalizacji i wybranej taryfy. Szczególnie opłacalne jest pozostawienie samochodu na około tydzień czasu. Wówczas za dobę postoju zapłacimy średnio 30-40 złotych. W ramach ceny za ochronę pojazdu możemy liczyć na bezpłatny transfer pod sam terminal lotniskowy.

Blisko 1000 miejsc postojowych zlokalizowanych przy porcie lotniczym Warszawa-Okęcie posiada Parking Lotnisko Park&Fly. Możemy je zarezerwować w wybranym przez nas terminie i skorzystać z szybkiego transferu na terminal. Wybierając parking blisko lotniska, oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze. W ofercie firm świadczących usługi parkingowe znajduje się wiele dogodnych taryf cenowych. Oferowane pakiety doskonale wpisują się zarówno w potrzeby osób poszukujących oszczędności, jak i miejsc postojowych w prestiżowej strefie premium.

Podsumowanie 

Koszt parkingu na lotnisku Chopina jest dość wysoki, dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług firm zewnętrznych. W obu przypadkach podróżni mogą skorzystać z co najmniej trzech opcji parkingowych. Cena parkingu na lotnisku Chopina bywa jednak znacznie wyższa. Polecane firmy zewnętrzne oferują korzystne zniżki i obsługę na najwyższym poziomie. Z reguły przewóz pasażerów wraz z bagażami jest bezpłatny. Możesz też liczyć na dodatkowe udogodnienia oraz możliwość zmiany daty wjazdu na parking.