Płatność online czy przy odbiorze?

Płatność online czy przy odbiorze?

Jesteś właśnie na etapie składania zamówienia w sklepie internetowym? Lubisz zakupy przez internet, ale szeroka paleta możliwości zapłacenia sprawia, że ciężko Ci wybrać najlepszą? Analizujesz, czy korzystniejsze będą płatność online czy też przy odbiorze? Poznaj, czym cechują się te metody płatności i dokonaj świadomego wyboru!

Płatność z góry oraz płatność przy odbiorze – poznaj plusy i minusy tych metod płatności

Coraz popularniejsza w dobie dzisiejszych czasów płatności online to skorzystanie z jednej z dogodnych metod zapłacenia za zakupy internetowe – blik, pay by link, płatność za pomocą karty kredytowej lub debetowej czy też rat online. Są to dogodne i bezpieczne metody, które nie tylko przyspieszają realizację zamówienia, ale także pozwalają na wybór najkorzystniejszego sposobu wysyłki. Płatność przy odbiorze inaczej zwana płatnością za pobraniem to natomiast odroczenie płatności do momentu otrzymania paczki. Oznacza to, że wszystkie opłaty związane z zamówieniem i wysyłką opłacone będą dopiero przy odbiorze. Ten rodzaj płatności choć wydawać może się wygodny, niesie za sobą wiele niekorzystnych sytuacji zarówno dla klienta, jak i sprzedawcy. Płatności za pobraniem często związane są z wyższymi opłatami, ten rodzaj płatności znacząco wydłuża czas realizacji zamówienia, a także ogranicza wybór sposobu wysyłki tylko do kuriera. Jaka więc jest główna przewaga płatności online nad płatnością przy odbiorze? To bezpieczna transakcja online i możliwość skorzystania z różnych rodzajów wysyłki. Zakupy przez internet z płatnością online są więc dużo wygodniejsze dla klienta, który może w pełni dostosować zamówienie pod swoje oczekiwania i potrzeby!

Płatność online – postaw na szeroki wachlarz bezpiecznych płatności z góry!

Zastanawiasz się nad tym, jakie metody płatności powinny pojawić się na Twojej stronie? Postaw na te w pełni bezpieczne, uniknij problemu nieodbierania paczki, nerwów oraz stresu i zaoferuj swoim klientom wygodne płatności online z góry. Odwiedź bluemedia.pl i poznaj dostępne możliwości!