Kobiety z Ukrainy gotowe do pracy – gdzie znaleźć pracowników z Ukrainy?

Kobiety z Ukrainy gotowe do pracy - gdzie znaleźć pracowników z Ukrainy?

Polscy przedsiębiorcy stale narzekają na brak pracowników. Zwłaszcza dotyczy to pracy typowo fizycznej. Ratunkiem dla polskiej gospodarki stali się więc pracownicy ze Wschodu — Ukrainy i Białorusi, czy nawet Gruzji. Właścicielom firm nie zawsze chce się szukać pracowników drogą tradycyjną poprzez ogłoszenia w prasie, radiu czy Internecie. Zdecydowanie bardziej pomocny może okazać się profesjonalny dostawca usług pracy tymczasowej.

Pracownicy tymczasowi w Polsce pilnie poszukiwani

Agencje pracy tymczasowej rozwiązują cały problem poszukiwania pracowników do wszystkich branż. W tej chwili, od momentu, gdy do Polski od rozpoczęcia wojny w Ukrainie napłynęło już około 2 mln osób, praca potrzebna jest bardziej, niż kiedykolwiek. Podjęcie jej w trybie natychmiastowym pozwoli nieco zapomnieć ludziom u trudach wojny i nieco zaleczyć traumę, jaką przeżyli. Agencje pracy tymczasowej dla Ukrainek współpracują właściwie z wszystkimi sektorami gospodarki. Dzięki temu przybywające do Polski Panie mogą podjąć pracę w lokalach gastronomicznych, szpitalach, domach opieki czy przy pracach porządkowych w biurach. Możliwości jest bardzo wiele i przybywa ich z dnia na dzień coraz więcej.

Na zgłoszenia nie trzeba długo czekać

Agencje pracy tymczasowej dla ludzi z Ukrainy są niezwykłym wsparciem dla każdego przedsiębiorcy. Najtrudniej jest wtedy, gdy założone plany wykonać trzeba w ściśle określonym czasie, a nagle nawalił pracownik. Takie sytuacje, wbrew pozorom często mają miejsce, gdzie pracuje liczna grupa zatrudnionych. Nie trzeba wpadać w panikę, wystarczy zgłosić się do wybranej agencji pracy tymczasowej i z miejsca otrzymać ofertę zatrudnienia danej pracownicy z Ukrainy, poznawszy wcześniej jej referencje, zdolności i przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Często już tego samego dnia, w którym do agencji trafiło zlecenie na znalezienie osoby zaufanej do pracy, pracownice z Ukrainy gotowe są do rozpoczęcia pełnienia przydzielonych obowiązków zawodowych. Na zawody kobiece w Polsce jest teraz bardzo duże zapotrzebowanie.

Agencje pracy tymczasowej zapraszają do współpracy

Gdy pomocny może okazać się profesjonalny dostawca usług pracy tymczasowej, od razu znika większość problemów, z którymi mierzyć się musi przedsiębiorca zatrudniający grupy pracownicze. Kobiety z Ukrainy, przybyłe do Polski w ostatnich miesiącach, chętnie podejmą pracę w sektorze usług gastronomicznych, we fryzjerstwie, w opiece medycznej, edukacji, pracach produkcyjnych, pracach porządkowych. Co odważniejsze, z odpowiednim doświadczeniem, nie obawiają się także podjąć pracy na budowie, wśród męskich zespołów, ale to mimo wszystko zdecydowana rzadkość. Kobietom z Ukrainy trzeba oddać to, że są niezwykle pracowite i operatywne. Często pracują dwa razy ciężej, nie uskarżając się na swoją sytuację.

Na zatrudnianiu kobiet z Ukrainy zyskują wszystkie firmy decydujące się na współpracę, zwłaszcza przedsiębiorstwa gastronomiczne. Popularność ukraińskiej kuchni bije w tej chwili wszelkie rekordy i na rynku usług coraz więcej restauracji wykorzystuje ten popyt.

Więcej znajdziesz na stronie Agencji pracy tymczasowej https://atlaswork.pl/

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze