Ile kosztuje nowe Volvo V60?

Ile kosztuje nowe Volvo V60?

Różności

Volvo V60 to samochód, który jest nadal produkowany. Można go kupić w kilku wersjach i pakietach. W zależności od tego, co wybierzecie, cena może się diametralnie różnić, dlatego też przedstawimy Wam poszczególne koszty za opcje dodatkowe i wersje tego modelu.

Parę słów o Volvo V60

Volvo V60 to samochód w wersji kombi. Jest głównie dedykowany dla rodzin z dziećmi, jednak nie tylko. Model jest produkowany od 2010 roku i w tym czasie powstało 5 jego różnych generacji. Decydując się na zakup nowego Volvo, każdy z Was może wybrać wersję tego samochodu oraz opcje dodatkowe – w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Dodatki te mają istotny wpływ na cenę, dlatego w dalszej części artykułu opowiemy, ile musicie zapłacić za ten samochód.

Volvo V60 cennik – ile trzeba zapłacić za nowe Volvo?

Ten model samochodu możecie kupić w 7 różnych wersjach. Oprócz tego możecie dokupić dodatkowe pakiety. Zobaczcie sami:

Volvo V60 cennik:

  • Volvo V60 wersja Essential – koszt tego samochodu zaczyna się od 173 000 zł. Jest to wersja samochodu z podstawowym wyposażeniem.
  • Volvo V60 wersja Core – samochód w tej wersji kosztuje co najmniej 188 000 zł. Otrzymujecie za to dodatkowo m.in. elektrycznie regulowany fotel, system bezkluczykowy i automatyczne przyciemnianie lusterka wstecznego.
  • Volvo V60 Plus Bright – za taki samochód musimy zapłacić minimum 208 900 zł. W tej cenie otrzymujecie dodatkowo m.in. tylny i przedni układ wspomagania parkowania, kamerę cofania czy chromowane detale.
  • Volvo V60 Plus Dark – za taką wersję musicie zapłacić minimum 210 900 zł. Otrzymujecie w tej cenie wszystkie elementy z poprzednich wersji oraz dodatkowo najwyższą wersję oświetlania środka.
  • Volvo V60 Ultimate Bright – tym razem jest duża różnica cenowa pomiędzy poszczególnymi wersjami. Za taki samochód musicie zapłacić min. 289 900 zł. W cenie tej otrzymacie m.in. reflektory Full-LED, adaptacyjny tempomat, Pilot Assist czy panoramiczne okno dachowe.
  • Volvo V60 Ultimate Dark – koszt tej wersji zaczyna się od 291 900 zł. Wersja ta od poprzedniej różni się jedynie kolorem detali. W Ultimate Dark zastosowane czarne dodatki, a w Ultimate Bright chromowane.
  • Volvo V60 Cross Country – jest to najwyższa wersja, jaką ma do zaoferowania ten model. Koszt zaczyna się od 289 900 zł. Decydując się na Cross Country, otrzymujecie m.in. zwiększony prześwit, nakładki na nadkola czy napęd AWD.

Oprócz tego do każdego modelu wybieracie rodzaj napędu. Macie również możliwość dobrania opcji dodatkowych m.in. panoramicznego dachu, przyciemnianych szyb czy rodzaju tapicerki, a także różnych pakietów np. pakiet lighting, driver assist czy travel package.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze