Dlaczego Apartamenty na Cyprze Północnym, sprawdź jakie korzyści niesie kupno Apartamentu inwestycyjnego na Cyprze!

Dlaczego Apartamenty na Cyprze Północnym, sprawdź jakie korzyści niesie kupno Apartamentu inwestycyjnego na Cyprze!

Świadomi inwestorzy z Polski coraz chętniej stawiają na nieruchomości za granicą. W ten sposób mogą zdywersyfikować źródło dochodu pasywnego. Nawet przy wahaniach na polskim rynku, zagraniczna inwestycja powinna przynosić stabilny dochód. Jednym z ciekawych wyborów są apartamenty inwestycyjne na Cyprze Północnym. Sprawdź, jakie korzyści wiążą się z zakupem nieruchomości na Wyspie Afrodyty.

Cypr Północny – charakterytsyka turystów 

Nieruchomości na Cyprze Północnym cieszą się zainteresowaniem inwestorów, którzy poszukują stabilnego i szybkiego zwrotu z inwestycji. Warto zwrócić uwagę na to, jaka jest charakterystyka turystów, którzy wybierają ten region świata na krótsze i dłuższe wakacje. Luksusowe resorty wakacyjne na Cyprze Północnym cieszą się sporym zainteresowaniem wśród bogatych turystów z Anglii i Europy Kontynentalnej, a także z RPA, Bliskiego Wschodu i Azji. Ostatnie lata to również zwiększony napływ turystów z Polski, co jest związane z dostępnością lotów na Cypr, a także z ich niskimi cenami. Szerokie grono turystów to jednocześnie większa szansa na stabilny i dochodowy najem nieruchomości. Cypr Północny pod tym kątem ma olbrzymi potencjał, który wciąż wzrasta. 

Korzyści związane z zakupem apartamentu inwestycyjnego na Cyprze

Poniżej przedstawiamy podstawowe korzyści, które wiążą się z zakupem apartamentu inwestycyjnego na Cyprze Północnym. 

Szybki zwrot z inwestycji

Oczywiście każdemu inwestorowi zależy na stabilnym i szybkim zwrocie z inwestycji. Jeżeli chodzi o Cypr, nieruchomości zwracają się nawet w ciągu 8-10 lat. Według obecnych danych, apartament już na etapie budowy zyskuje 30% wartości. Do tego dochodzi około 10% stopy zwrotu z najmu w skali roku. Nieruchomości zlokalizowane w popularnych resortach turystycznych nawet przekraczają ten wskaźnik. 

Niskie ceny nieruchomości

Kolejnym atutem Cypru są relatywnie niskie ceny nieruchomości. RT Invest to agencja nieruchomości na Cyprze, która współpracuje tylko ze sprawdzonymi deweloperami. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić niskie ceny zakupu. Dobrej jakości apartamenty na Cyprze w luksusowym pięciogwiazdkowym resorcie turystycznym można znaleźć już w cenie 6900 złotych za metr kwadratowy. 

Wysoki standard nieruchomości

Oferowane na Cyprze Północnym nieruchomości dostępne są w wysokim standardzie, co zwiększa zainteresowanie nimi wśród turystów. To ważny czynnik także przy zakupie apartamentu na własny użytek. 

Korzystne prawo podatkowe

Cypr kusi inwestorów atrakcyjnym systemem podatkowym. Wyspa znana jest jako raj podatkowy, co dodatkowo zwiększa zwrot z inwestycji i obniża koszty utrzymania apartamentu. 

Piękna pogoda przez cały rok

Piękna słoneczna pogoda na Cyprze utrzymuje się przez ponad 300 dni w roku. Dzięki temu właściwy sezon turystyczny trwa aż 9 miesięcy. To czas, w którym nieruchomość zarabia najwięcej. Pod tym względem Cypr przebija Polskę oraz wiele zagranicznych kierunków. 

Tanie i dostępne loty

Dla inwestorów i turystów z Polski dużym atutem Cypru jest dostępność tanich lotów na wyspę. Loty do Larnaki oferują tanie linie lotnicze z takich miast jak m.in.: Gdańsk, Warszawa, Kraków, czy też Katowice. 

Turystyczny rozwój regionu

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój Cypru Północnego jako regionu turystycznego. Cieszy się rosnącym zainteresowaniem turystów z Europy, Azji i Afryki. Przekłada się to kolejne inwestycje deweloperskie, które prowadzone są w wysokim standardzie. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W najbliższych latach trend rozwojowy na Cyprze Północnym powinien się utrzymywać. 

Zainwestuj na Cyprze z RT Invest 

Biuro nieruchomości na Cyprze RT Invest oferuje swoim klientom atrakcyjne nieruchomości dostępne w luksusowych resortach turystycznych. Naszych klientów przeprowadzamy przez cały proces od A do Z. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze i zakupie nieruchomości, zarządzaniu najmem oraz w obsłudze posprzedażowej. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem i sprawdzenia dostępnych nieruchomości pod kątem inwestycji na Cyprze Północnym.