Co brać pod uwagę przy wyborze dostawcy rozwiązań chmurowych?

Co brać pod uwagę przy wyborze dostawcy rozwiązań chmurowych?

Nie da się ukryć, że tylko firmy, które korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, są dzisiaj w stanie nie tylko prześcigać konkurencję i prężnie się rozwijać, ale w ogóle mogą przetrwać na rynku. Jedną z opcji, które cieszą się obecnie największym zainteresowaniem, jest działalność w sieci oraz korzystanie z zaawansowanych usług w ramach infrastruktury w chmurze, czyli online. Okazuje się, że taka działalność firmy jest istotna nie tylko w ramach prowadzonych działań biznesowych, ale nierzadko w celu zapewniania należytego bezpieczeństwa. Sprawdź, jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań chmurowych, aby cieszyć się pełnym komfortem biznesu w wirtualnym świecie.

Szeroki wachlarz usług

Korzystając z usług dostawców innowacyjnej technologii online, warto stawiać na kompleksową działalność. Najlepsze firmy, które oferują rozwiniętą infrastrukturę, w swoim portfolio posiadają naprawdę szeroki wachlarz możliwych do realizacji zadań. Przykładem może być dostawca usług w chmurze Cloud4You. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która od samego początku powstania stawia na najwyższą jakość swojej oferty. Dzięki temu klienci mogą korzystać z nierzadko zautomatyzowanych procesów i całodobowego wsparcia technicznego w ramach usług, takich jak:

  • chmura prywatna, publiczna oraz hybrydowa, 
  • kolokacja, 
  • serwery dedykowane oraz wirtualne, 
  • usługi informatyczne, 
  • archiwum email, 
  • VPS hosting, 
  • Tape as a Serivce. 

Outsourcing IT

Tylko powierzenie usług szeroko pojętego IT profesjonalnej, zewnętrznej firmie pozwala na rozwój biznesu przy jednoczesnej gwarancji pełnego bezpieczeństwa oraz najwyższego poziomu jakości w ramach świadczonych usług. Wybierając dostawcę rozwiązań chmurowych, który oferuje kompleksowe usługi, a przy tym wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz współpracą z najlepszymi „graczami” branży IT umożliwia korzystanie z rozwiązań zaawansowanych technologicznie. 

Co ważne, wybierając dostawcę usług informatycznych, należy zwrócić uwagę na posiadane przez niego certyfikaty oraz zabezpieczenia. Wspomniana firma Cloud4You i jej centra kolokacyjne zapewnia jedne z najnowocześniejszych w Polsce opcji oraz spełnia wymogi Komisji Nadzoru Finansowego. 

Dodatkowe bonusy w ramach współpracy z dostawcą rozwiązań chmurowych

Firma, która chce korzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań chmurowych, musi brać pod uwagę nie tylko możliwe opcje, których wykorzystywanie daje komfort w ramach prowadzonego biznesu. Współpraca z dostawcą usług informatycznych powinna zapewniać również automatyzację zadań, dzięki czemu zwiększa się wydajność wybranych procesów. Co więcej, całodobowa kontrola oraz profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy, to kolejne bonusy, jakie są niezbędne do prawidłowego działania nowatorskich opcji w chmurze.