Ile kosztują kubki reklamowe?

Ile kosztują kubki reklamowe?

Warto wiedzieć

To jedne z najchętniej kupowanych artykułów promocyjnych. Mogą być bardzo tanie i klasyczne lub nowoczesne i funkcjonalne. Kubki reklamowe – jak wykorzystać je w codziennych działaniach marketingowych swojej marki i ograniczyć koszty?

Kubki z nadrukiem – koszt zależny od materiału

Koszt kubka z nadrukiem w dużej mierze zależeć będzie od materiału, z jakiego został on wykonany. Najtańsze kubki mogą kosztować zaledwie 7 zł, a najdroższe – nawet 80 zł za sztukę. Na rynku spotkamy przede wszystkim kubki ceramiczne, plastikowe i ze stali nierdzewnej. Każdy z tych rodzajów kubków znajdziesz w ofercie Caprea: kubki reklamowe z nadrukiem. To tutaj kubek plastikowy przestaje być nudny i przewidywalny.

W Caprea kubek VIDA to 400 ml powierzchni, która została wykonana w całości z tworzyw sztucznych. Dzięki swojej budowie kubek pozostaje odporny na przegrzewanie się, a jego dno tworzy także powierzchnię antypoślizgową. VIDA to również produkt z korpusem o niejednorodnej strukturze z możliwością nadruku. Koszt kubka z nadrukiem w tym przypadku wynosi lekko ponad 7 złotych. Można z powodzeniem uznać taki koszt za inwestycję w funkcjonalny produkt gotowy do użycia w każdych warunkach.

Koszt kubka z nadrukiem w roli termosu

Kubki termiczne spotykamy już niemal na każdym kroku. Często jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. A od tego typu kubków niemal wymagamy szczelności i długiego czasu utrzymywania ciepła lub zimna. Dokładnie takie propozycje przedstawia swoim klientom Caprea.

Bardzo dobrym przykładem kubka, który jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom jest sportowy bidon termiczny BREEZE. Ten termos ze stali nierdzewnej umożliwi Ci zabranie gorącej kawy do pracy i chłodnej wody na trening, a praktyczny uchwyt pomoże Ci w transporcie. Koszt kubka z nadrukiem w formie bidonu będzie nieco wyższy niż w przypadku klasycznych jego wersji (35 zł), jednak tym bardziej warto na potrzeby firmy rozważyć zakupu upominkowego kubka ACON: eleganckie pudełko, pojemny termos i dwa kubki. Wszystko to opatrzone Twoją grafiką – czy można chcieć więcej?

Kubki reklamowe w prezencie dla kadry i klientów

Twoje własne biuro, targi, konferencje i spotkania biznesowe – oto miejsca, gdzie na co dzień możesz wykorzystać kubki reklamowe. To bardzo praktyczny gadżet, który od lat służy celom marketingowym wielu firm. Popularność kubków z nadrukiem wynika z ich przeznaczenia – w końcu każdy z nas ich używa, niezależnie od wieku, profesji i miejska zamieszkania. Najczęściej są to także produkty trwałe, wykonane ze stali nierdzewnej czy ceramiki, dzięki czemu jeden kubek reklamowy przetrwa prawdopodobnie kilkanaście różnych wersji ulotek czy plakatów, pozostając przy tym wartościową reklamą Twojej marki na wielu różnych polach. To prosty sposób na budowanie świadomości marki i utrwalenie jej wizerunku w oczach potencjalnych klientów.

Wartością dodaną będzie w tym przypadku także koszt kubków z nadrukiem i jego relacja do jakości produktu. Są to gadżety na tyle popularne i powszechne, że relatywnie niewielki jest koszt ich produkcji. W zamian otrzymasz zawsze dosyć dużą powierzchnię reklamową, która może zmieścić o wiele więcej niż logo marki. Taki kubek może być zabawnym i funkcjonalnym prezentem tak dla pracowników, jak dla kontrahentów w Twojej firmie.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze