Smycz z nadrukiem dwustronnym

Smycz z nadrukiem dwustronnym – na jakie imprezy firmowe warto ją kupić?

Warto wiedzieć

Gadżety reklamowe świadczą przede wszystkim o profesjonalizmie firmy i jej podejściu do klienta. Dodatkowo są praktyczne i stanowią ciekawy element kampanii reklamowej. Wiele z nich świetnie się sprawdza podczas imprez firmowych. Można wówczas śmiało rozdawać je zaproszonym gościom, takim jak: klienci, kontrahenci, partnerzy, sponsorzy, kandydaci czy pracownicy. Caprea oferuje szeroki wybór różnego rodzaju gadżetów reklamowych, w tym również smycz z nadrukiem dwustronnym, który jest rewelacyjnym pomysłem na skuteczną promocję. Sprawdź, dlaczego smycze z dwustronnym nadrukiem to dobry wybór dla Twojej firmy.

Dlaczego warto wybierać smycz z nadrukiem dwustronnym jako gadżet reklamowy?

Wiele osób, które odwiedza imprezy firmowe bądź targi pracy z chęcią kolekcjonuje różne gadżety reklamowe, zwłaszcza te, które mają praktyczne zastosowanie. Dlatego też smycz z nadrukiem dwustronnym to dobra inwestycja, ponieważ możesz je wręczać zarówno stałym, jak i nowym klientom. Mogą być również prezentem dla Twoich pracowników, którzy z chęcią korzystają z firmowych akcesoriów.

Smycz z nadrukiem dwustronnym to niewątpliwe praktyczny upominek, który sprawdzi się każdego dnia. Sprawdź tutaj różne modele: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/breloki-i-smycze/smycze/. Gadżet, który istnieje na rynku wiele lat i jest coraz bardziej funkcjonalny. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się każdy, kto przyjdzie na Twoją imprezę firmową. W ten sposób nie wypuścisz swoich gości z pustymi rękami. 

Jakie zalety ma smycz z nadrukiem?

Smycz z nadrukiem dwustronnym jest akcesorium bardzo dobrze znanym i używanym od lat. Mimo to nadal każdy chętnie z niego korzysta. Jednak to nic dziwnego, ponieważ to gadżet mający wiele zalet. Bez problemu można przymocować do niego różne przedmioty codziennego użytku – klucze, pendrive, identyfikatory, smartfon, latarki i wiele innych. Dzięki temu Twój klient będzie mógł te rzeczy mieć zawsze w zasięgu ręki i z łatwością znajdzie je w torebce czy w plecaku. Sprawdź tutaj, jak praktyczna jest smycz reklamowa z karabińczykiem: https://www.caprea.com.pl/produkt/smycz-reklamowa-z-karabinczykiem-25mm/

Nic tak nie przykuwa uwagi jak barwna smycz, na którą można nałożyć dwustronny nadruk. To świetny pomysł, aby wykorzystać ją do promowania swojej marki przez nadrukowanie logo. Smycz z nadrukiem dwustronnym pomoże Ci pozyskać nowe grono potencjalnych klientów. Dodatkowo mają uniwersalne zastosowanie, więc z pewnością przydadzą się wszędzie. Będą idealne dla każdej grupy odbiorców, bez względu na wiek i zainteresowania. 

Czy smycz z nadrukiem dwustronnym to dobry pomysł na promocję eventu? 

Rodzajów imprez firmowych jest naprawdę wiele. Do niektórych z nich można zaliczyć:  

  • konferencje 
  • szkolenia,
  • imprezy jubileuszowe, 
  • targi, warsztaty i nie tylko. 

Na eventy często przychodzi sporo osób, wśród których są klienci, partnerzy, czy inne firmy. Warto zatem  wyróżnić się w tłumie i dotrzeć do swoich klientów. Konkurencja na rynku stale rośnie, dlatego postaw na coś, co pozwoli Ci się wybić i wyróżnić. Imprezy firmowe to idealna okazja do tego, aby się zareklamować i pokazać od jak najlepszej strony. 

Weź też pod uwagę spotkania z nowymi klientami, nawet na terenie jego lub Twojej firmy. Smycze z nadrukami dwustronnymi mogą stanowić wizytówkę wewnątrz działania przedsiębiorstwa. Podaruj je swoim pracownikom, aby dumnie reprezentowali markę i kolory według identyfikacji wizualnej: https://www.caprea.com.pl/produkt/smycz-reklamowa-karabinczyk-i-zlaczka-25mm/.

Ciekawym rozwiązaniem jest wręczanie pakietów reklamowych uczestnikom Twojego wydarzenia. Wśród nich mogą się znaleźć różnego rodzaju gadżety z logo, takie jak smycz z nadrukiem dwustronnym. To z pewnością miły gest i upominek, który sprawi, że Twoja marka będzie pozytywnie kojarzona, a zadowoleni klienci będą do Ciebie wracać. Smycz na wielu eventach służy też głównie po to, aby można było na niej zawiesić identyfikator. Jest wygodna i nie przeszkadza podczas jej noszenia. Logo, znak firmowy, grafika są wówczas bardzo dobrze widoczne i będą przykuwać uwagę.

W Caprea znajdziesz wiele rodzajów smyczy z nadrukiem, które mają różne zapięcia. Bez problemu dopasujesz również jej długość i naniesiesz na nią swoje firmowe logo. Sprawdź ofertę sklepu i zobacz jakie inne gadżety reklamowe możesz wykorzystać do swojej kampanii marketingowej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze