Druk reklamowy na koszulkach — gdzie najlepiej go wykonać?

Druk reklamowy na koszulkach

Koszulki z logo firmy — uniwersalna reklama.

Zamówienie koszulek reklamowych nie oznacza poniesienia wysokich kosztów, ale skutecznie może zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Produkcja koszulek z nadrukiem zajmuje też niewiele czasu, a współczesne techniki druku umożliwiają tworzenie efektownych, estetycznych ubrań, które pełnią funkcję gadżetu reklamowego albo ubrania roboczego. Podpowiemy, gdzie najlepiej zlecić nadruki na koszulce w ilości hurtowej oraz jakich technik drukarskich użyć.

Niezależnie od tego, jakim biznesem się zajmujesz, zawsze możesz do jego promocji wykorzystać efektowne T-shirty z bawełny ekologicznej, z trwałego poliestru lub mieszanki różnych włókien. Koszulki z firmowym nadrukiem mogą mieć różnorodne zastosowanie.

  • Potraktuj je jak odzież roboczą. Możesz wręczyć je swoim pracownikom, by wyróżniali się na tle klientów i mieli zawsze ubranie z logo firmy. To doskonałe rozwiązanie w sklepie, punkcie usługowym, w firmie budowlanej czy ogrodniczej.
  • Estetyczny prezent wręczony klientowi wywoła u niego pozytywne skojarzenie z Twoją marką. Koszulki reklamowe z nadrukiem możesz dodać do większych zakupów, podarować w paczce świątecznej, rozdawać na targach, eventach, konferencjach.

Wysokiej jakości odzież reklamową zamówisz na https://www.konturdruk.pl/odziez/odziez-reklamowa/

Skuteczna reklama na koszulce

Estetyczna koszulka z logo albo z firmowym nadrukiem jest użytkowana chętnie zarówno przez pracowników, jak i osoby spoza firmy. Bywa skuteczniejszym nośnikiem reklamy niż breloczek czy długopis. Jeśli szukasz sposobu, by Twoja firma długo pozostawała w świadomości klientów, odzież jest doskonałym rozwiązaniem. Buduje pozytywne skojarzenie z firmą nie tylko wtedy, kiedy jest za darmo, ale przede wszystkim, kiedy jest wysokiej jakości, czyli z miękkich, elastycznych i przewiewnych materiałów. Jeśli posiada estetyczny i trwały napis albo inny dobrze zaprojektowany nadruk, tym bardziej przyciąga uwagę. Noszona z dumą, nie tylko po domu, ale także poza nim, stanie się najlepszym nośnikiem reklamy i zainteresuje Twoją firmą potencjalnych klientów.

Tania reklama może być skuteczna

Koszulka z logo firmy kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Jej cena zależy od jakości tkaniny, wybranej techniki druku, a także nakładu. Im więcej koszulek zamówi Twoja firma, tym koszt pojedynczej będzie mniejszy. Dlatego możesz pozwolić sobie na duże zamówienie i obdarowanie wielu klientów oraz pracowników. Możesz w ten sposób zwiększyć zainteresowanie swoją firmą i w efekcie rozwinąć ją relatywnie niskim kosztem. Jednocześnie zamówienie koszulek reklamowych nie zajmuje wiele czasu, zwłaszcza jeśli powierzysz to zadanie sprawdzonej drukarni. Takiej, która zajmie się przygotowaniem projektu, wybierze optymalną technikę druku, szybko zrealizuje zamówienie i dostarczy je pod wskazany adres.

Technologia druku na koszulkach

Drukarnia, która oferuje różne technologie druku, zapewnia kompleksową obsługę klientów i dostarcza wysokiej jakości produkty reklamowe, nie tylko koszulki, ale także polary, czapki, stroje robocze, kurtki. Do najpopularniejszych sposobów znakowania odzieży należą:

  • Sitodruk — jest najtrwalszy i tani, chociaż najbardziej opłacalny przy większych nakładach. Nadruk jest nakładany przy pomocy sit i farb, może być kolorowy, ale musi być identyczny dla całego nakładu.
  • Termotransfer — polega na wgrzewaniu specjalnej folii w tkaninę. Nadruki termotransferowe oferowane są w trzech wariantach: flex, flock oraz flexdruk. Klient może otrzymać nadruki jednokolorowe i pełnokolorowe. Techniką tą można zdobić ubrania i czapki przy zamówieniach niskonakładowych. Szczególnie polecana jest do oznaczania odzieży sportowej.
  • Druk cyfrowy DTG — technika druku polecana przy niskich nakładach, projektach personalizowanych i nadrukach kolorowych. Nadruk jest wykonywany w pełnej kolorystyce CMYK, nie trzeba ponosić kosztów przygotowalni.
  • Sublimacja najlepiej sprawdza się na odzieży z poliestru, czyli głównie sportowej. Nadruk jest bardzo trwały, nie trzeba ponosić kosztów przygotowalni.
  • Haft komputerowy to najbardziej elegancki sposób znakowania odzieży, trwały i wysokiej jakości. Wzór jest wyszywany przy pomocy nici, podobnie jak haft ręczny, ale dzięki zastosowaniu maszyny, każda koszulka jest identyczna, a produkcja ubrań trwa krótko. Haft komputerowy można wykonać między innymi na koszulkach polo, T-shirtach i polarach.

Tutaj zamówisz koszulki z nadrukiem

Niezależnie od tego, w jakiej części kraju prowadzisz swój biznes, możesz zamówić koszulki z nadrukiem w ilości hurtowej i w małych nakładach w drukarni reklamowej Kontur Druk. Drukarnia ma swoją siedzibę w Częstochowie. We Wrocławiu można umówić się z przedstawicielem firmy pod wybranym adresem. Drukarnia projektuje, wykonuje i dostarcza koszulki reklamowe z nadrukiem wykonane w technologii sitodruku, druku cyfrowego, haftu komputerowego, sublimacji czy termotransferu. Wykorzystuje swoją współpracę z hurtownią koszulek, która dostarcza różnorodne ubrania damskie i męskie z przyjemnych w dotyku tkanin, by klientom gwarantować najwyższej jakości odzież reklamową z trwałym logo, grafiką lub napisem.