Urządzanie eventów firmowych w Warszawie

Urządzanie eventów firmowych w Warszawie

Organizacja eventów dla firm to ważny element strategii biznesowej. Imprezy firmowe, choć z pozoru nie mają nic wspólnego z generowaniem zysku, niosą za sobą wiele korzyści dla całej firmy. Dlatego są one obecnie bardzo popularne. Ale jak zorganizować taki event? Gdzie w stolicy można znaleźć miejsce odpowiednie na imprezę firmową?

W jakim celu organizowane są eventy firmowe?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że organizacja imprezy dla pracowników to głównie wydatek dla pracodawcy, nie mający żadnych wymiernych korzyści. Doświadczenie pokazuje jednak, jak ważne są regularne spotkania pracownicze poza firmą, na neutralnym gruncie. Dobre samopoczucie pracownika, świadomość, że jest doceniany, a także bliskie relacje ze współpracownikami to warunek lojalności i wydajności w pracy.

Tego rodzaju imprezy stanowią świetny sposób na rozładowanie stresu i są odskocznią od codziennych obowiązków. To najlepszy możliwy sposób na zintegrowanie pracowników i wzmocnienia w nich poczucia wspólnoty, a co za tym idzie, zaangażowania w wykonywaną pracę!

Jak odpowiednio przygotować event dla firmy?

Eventy firmowe mogą być organizowane z różnych okazji. Mogą to być imprezy oraz wypady integracyjne, nastawione przede wszystkim na polepszenie stosunków między pracownikami. Może to być firmowa impreza z okazji jubileuszu któregoś z pracowników czy znaczącego sukcesu firmy. A także spotkanie w ramach nauki pracy w zespole poprzez wspólne gry. Często eventy firmowe dla pracowników idą w parze z wyjazdami służbowymi lub konferencjami.

Jak więc przygotować się do takiego spotkania? Oto kilka praktycznych wskazówek!

  • Ustal cel, który chcesz osiągnąć podczas eventu. Zależy Ci na poprawie stosunków międzyludzkich w firmie? Zaplanuj więc podczas imprezy zajęcia w grupie, które pozwolą współpracownikom poznać się od innej strony i lepiej ze sobą współpracować. A może planujesz zmotywować pracowników do dalszej pracy? Dobrze będzie więc podziękować pracownikom za dotychczasowe zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Przygotuj wcześniej nagrody, które przy tej okazji wręczysz.
  • Odpowiednio wcześniej wybierz termin imprezy. Jeżeli planujemy event firmowy z udziałem wszystkich pracowników, warto z dużym wyprzedzeniem poinformować ich o terminie imprezy. Tak, aby każdy pracownik mógł zaplanować udział w wydarzeniu.
  • Znajdź dogodną lokalizację. Jeżeli event ma odbyć się poza siedzibą firmy, ważne jest, by wybrać miejsce, do którego łatwo dotrzeć, nie tylko samochodem.
  • Zamów firmę cateringową i zaplanuj atrakcje. Chociaż na imprezie firmowej zaproszeni goście powinni czuć się swobodnie, organizator musi mieć wszystko zaplanowane od A do Z. Chodzi o podawane posiłki i napoje, a także kolejność i liczbę zabaw. Jeżeli zatrudnisz animatora, omów z nim przebieg imprezy. A korzystając z cateringu, wypróbuj wcześniej interesujące Cię menu, aby potem nie było niemiłej niespodzianki w postaci niesmacznego jedzenia.

Sprawdź ofertę restauracji First Floor https://firstfloorrest.pl/oferta/eventy-dla-firm/.

Gdzie w Warszawie można zorganizować eventy dla firm?

Warszawa to miejsce, w którym nie brakuje interesujących lokali na organizację eventu firmowego. Jednym z nich jest restauracja First Floor na Warszawskiej Woli, mieszcząca się na pierwszym piętrze w budynku Varsovia Apartamenty. Dogodna lokalizacja sprawia, że można tu szybko dojechać nie tylko samochodem, ale też metrem. Restauracja oferuje organizację imprez firmowych i konferencji.