Świetny interes na swój samochód: Używana Toyota z Outletu

Świetny interes na swój samochód: Używana Toyota z Outletu

Auta używane to wciąż największy odsetek nabywanych przez Polaków aut. Nic dziwnego, skoro ceny aut fabrycznie nowych z roku do roku wzrastają coraz bardziej. Fakt ten jednak często wykorzystywany jest przez nie do końca uczciwych sprzedawców, którzy często zatajają niewygodne fakty przed kupującym. Rozwiązaniem tej często przykrej w konsekwencjach sytuacji może być skorzystanie z oferty outletowej Toyoty.

Zakup auta używanego – wcale nie taki prosty

Na rynku znajdziemy wiele ofert sprzedaży aut używanych, które ozdobione są zdjęciami aut wyglądającymi tak, jakby dopiero co opuściły fabrykę.

Niestety szara rzeczywistość zdecydowanie zbyt często okazuje się daleka od cukierkowych zdjęć umieszczanych na portalach ogłoszeniowych.

Zakup auta z rynku wtórnego może kosztować nas wiele nerwów, czasu no i pieniędzy – zwłaszcza wtedy gdy nieszczęśliwie trafimy na auto, które potocznie określane jest “miną”.

Czyli takie, którego koszta naprawy i doprowadzenia do stanu jakiejkolwiek użyteczności może okazać się, przekraczać nawet kilkukrotnie jego wartość.

Czy jest więc jakiś sposób na to, aby ustrzec się przed tak przykrymi konsekwencjami?

“Gwarancja do bramy i się nie znamy” – takie rzeczy nie w Toyocie

Kupując auto od osoby prywatnej lub na przydrożnym autohandlu możemy zapomnieć o gwarancji na kupowany pojazd.

Chociaż teoretycznie w drugim przypadku przysługuje nam rękojmia, handlarze dobrze znają sztuczki, które pozwalają im na ominięcie tego niewygodnego dla nich prawa.

Inaczej sprawa wygląda, gdy skorzystamy z Toyota outlet i oferty Toyota Plus – czyli używane auta z salonu (nie tylko marki Toyota), na które sprzedawca udziela nam gwarancji na okres minimum 12 miesięcy.

W końcu Toyota gwarantuje też jakość

W zasadzie nic dziwnego w tym, że Toyota nawet na auta używane sprzedawane w swojej sieci dealerskiej oferuje gwarancje.

W końcu każde auto, które trafia do oferty outletowej Toyoty przechodzi rygorystyczną kontrolę stanu technicznego, na którą składa się aż 145 punktów kontrolnych.

Dodatkowo historia wypadkowości, przeglądów, jak i autentyczność przebiegu jest szczegółowo kontrolowana – zyskujemy więc gwarancje tego, że nabywamy auto, które użytkowane było w sposób niemal wzorcowy, z pełną historią serwisową.

Odbierz kluczyki i ruszaj w świat

Każde auto, które znajdziemy w ofercie Toyota outlet, nie tylko podlega wzorcowej kontroli, ale również poddawane jest wszelkim koniecznym naprawom w celu usunięcia drobnych usterek, tak aby auto trafiające w Twoje ręce było w pełni gotowe do użytkowania.

Odbierz kluczyki i ruszaj w świat! Z pewnością niezawodności, którą gwarantuje Ci Toyota.

Zanim jednak zdecydujesz się na finalizacje transakcji, możesz wybrać się na przejażdżkę każdy dostępnym w ofercie autem. Nie musisz więc kupować kota w worku i sam możesz przetestować to, czy konkretny model spełnia Twoje oczekiwania.

Dobra oferta finansowania dla każdego

Toyota oferuje również szeroką gamę finansowania, z którego możesz skorzystać, aby spełnić swoje marzenie o niezawodnych czterech kółkach.

Bogata oferta finansowa Toyoty nie jest skierowana wyłącznie do firm, ale również odbiorcy fizyczni, szukający rodzinnego samochodu znajdą tutaj coś dla siebie. Od standardowych kredytów samochodowych na leasingu konsumenckim kończąc.

Oferta “kluczyk za kluczyk”

Doradcy Toyoty dołożą wszelkich starań, aby proces wymiany Twojego samochodu przebiegł jak najsprawniej.

Dlatego też Toyota oferuje wygodną metodę rozliczenia typu “kluczyk za kluczyk”. Możesz pozostawić swoje stare auto w rozliczeniu, a jego sprzedażą zajmie się wybrany przez Ciebie salon sprzedaży Toyoty.

Dzięki temu Ty zaoszczędzisz czas i nerwy, które kosztowałoby Cię osobiste zajęcie się sprzedażą Twojego dotychczasowego samochodu.

Wartość Twojego samochodu zostanie oszacowana i zostanie uznana za część wpłaty za Twój nowy samochód.

Dodatkowa oferta ubezpieczeń

Oprócz oferty finansowania Twojego nowego samochodu, sprzedawcy Toyoty zaprezentują Ci również szeroką gamę rodzajów ochrony i obsługi ubezpieczeniowej.

Sprawia to, że oferta zakupu auta w programie Toyota Plus staje się jeszcze korzystniejsza.