Biedronka. Nowe maskotki z Gangu Mocniaków

Biedronka. Nowe maskotki z Gangu Mocniaków

Sieć Biedronka znana jest z wielu ciekawych inicjatyw, które mają przyciągnąć i zatrzymać przy sobie jak najwięcej klientów. Już 28 sierpnia Biedronka uruchamia kolejny program lojalnościowy, wprowadzając na rynek Gang Mocniaków, składający się z 11 pluszowych maskotek.

Gang Mocniaków w Biedronce

Pod koniec sierpnia 2023 roku, sieć sklepów Biedronka uruchamia kolejny program lojalnościowy dla swoich klientów. W grę wchodzi 11 maskotek z Gangu Mocniaków – wśród nich znajdują się takie pluszaki jak: dynia Dorotka, banan Benek, napój Norbert, jajko Julek, parówka Patrycja, awokado Adaś, rogalik Radzio, chleb Henio, woda Werka, oranżada Ola i krem Krzyś.

Zasady programu

Darmową maskotkę z Gangu Mocniaków będzie można otrzymać za skompletowanie 60 naklejek lub kupić za 24,99 zł po uzbieraniu 30 naklejek. Koszt maskotki bez uczestnictwa w programie wynosi 49,99 zł.

Aby otrzymać pierwszą naklejkę, trzeba będzie wydać na zakupy w sklepie Biedronka 69 zł. Za posiadanie karty Biedronki otrzymuje się dodatkowo +1 naklejkę. Kolejne naklejki przysługują za zakupy specjalnie oznaczonych produktów z oferty pod nazwą “Mocny Wybór”. Dodatkową naklejkę można będzie otrzymać za wypełnienie specjalnego quizu dostępnego w aplikacji Biedronka.

fot. https://pl.wikipedia.org

Autor
Piotr Rogowski
Piotr Rogowski

Specjalista do spraw geopolityki, finansów publicznych i środków europejskich. Od 6 lat wykonuje zawód doradcy finansowego, prywatnie fascynuje się podróżami po dalekiej Azji.