Wycinarka plazmowa CNC – nowy wymiar cięcia metalu

Wycinarka plazmowa CNC – nowy wymiar cięcia metalu

Przemysł metalowy to ciężka branża, w której niezwykle ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu pozwalającego na odpowiednią obróbkę materiału. Jesteśmy w tej branży wystarczająco długo, aby doskonale zdawać sobie z tego sprawę. STIGAL od ponad 16 lat dostarcza przedsiębiorcom nowoczesne oraz niezawodne maszyn do cięcia plazmowego, oraz tlenowego. Przekonaj się, jak możesz ulepszyć swój proces produkcyjny, wykorzystując nasze wycinarki plazmowe CNC.

Cięcie metalu plazmą – niższe koszty i większa wydajność

Proces wycinania w metalu to bardzo skomplikowana operacja wymagająca nakładu dużej ilości energii oraz niezwykłej precyzji. Coraz częściej wykorzystuje się do tego metodę cięcia metali za pomocą łuku plazmowego

Maszyna wykorzystująca do cięcia plazmą DYNAMIC X-PRO jest zdecydowanie szybsza od innych obecnych na rynku przecinarek plazmowych. Cięcie plazmą to niższe koszty eksploatacyjne – nie są wymagane specjalistyczne i czyste blach, części są tańsze, a proces zużywa głównie tlen i powietrze z kompresora. Samo urządzenie to także oszczędność – nie znajdziesz laserowej przecinarki w tak atrakcyjnej cenie.

Przecinarka DYNAMIC X-PRO – najszybszy model na rynku

Wycinarka plazmowa DYNAMIC X-PRO to przedstawiciel najnowszej technologii wykorzystywanej do cięcia metalu. To kompaktowe urządzenie posiada świetne parametry pozwalające znacznie usprawnić proces produkcyjny w każdym zakładzie. Jego niespotykana do tej pory dynamika i szybkość znacznie wyróżnia się w segmencie tych maszyn dostępnych na rynku.

Dzięki nowoczesnemu panelowi sterującemu z funkcją SmartCut operator przecinarki DYNAMIC X-PRO ma również pełen komfort pracy. Mimo wykorzystywania najnowszych rozwiązań technologicznych jest ona niezwykle prosta w obsłudze. Wszystkich funkcji można nauczyć się w krótkim czasie dzięki niezwykłej intuicyjności. Wykorzystując inteligentne systemy zarządzania parametrami, każdy będzie w stanie obsługiwać maszynę nawet bez ogromnego doświadczenia, uzyskując wysokiej jakości cięcia stali.

Nie zapominamy także o bezpieczeństwie – nasza wycinarka plazmowa CNC wyposażona jest w system Guard Line-O, czyli rozwiązanie zapewniające ochronę zarówno w obszarze roboczym, jak i w zewnętrznej strefie pracy.

DYNAMIC X-PRO posiada budowę pozwalająca na łatwą jej rozbudowę – z naszego katalogu bez problemu dokupisz elementy dostosowane do potrzeb Twojej firmy, i to na każdym etapie eksploatacji. W ten sposób zwiększysz wydajność zakładu bez konieczności wymiany sprzętu.

Wycinarki plazmowe STIGAL – postaw na nowoczesne rozwiązania

Oferta STIGAL to nowoczesne wycinarki plazmowe niemające sobie równych na rynku. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalające na niezwykle szybki i wydajny proces obróbki metalu. Wykorzystując urządzenia STIGAL prześcigniesz konkurencję i zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy. Nie chodzimy na skróty – robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z osiąganych rezultatów i pracy za naszymi przecinarkami plazmowymi CNC. Jeżeli szukasz rzetelnego dostawcy tego typu maszyn, skontaktuj się z nami – STIGAL.