Hurtownia medyczna

Hurtownia medyczna – miejsce, w którym znajdziesz wszystko do swojego gabinetu medycznego

Warto wiedzieć

Hurtownia medyczna to miejsce, które oferuje wyposażenie do gabinetów medycznych. Wyroby medyczne powinny być wytrzymałe i posiadać atesty bezpieczeństwa. Poszukaj hurtowni, która w pełni zaopatrzy Twój gabinet.

Profesjonalne artykuły medyczne

Dla placówek ochrony zdrowia bardzo ważna jest jakość narzędzi do zabiegów i operacji oraz wszelkich artykułów, które wykorzystywane są podczas kontroli i na sali operacyjnej. Muszą być w pełni sprawdzone i nie zawodzić w żadnym z momentów. Od nich zależy bardzo często życie pacjenta.

Zarówno w czasie leczenia, podczas operacji oraz w okresie rekonwalescencji troska o nasze zdrowie musi być szczególna. Wymagajmy tego również od placówek medycznych. Miejsca te mają zapewnić nam całkowite bezpieczeństwo.

Do zaopatrzenia medycznego należy stosować jedynie atestowanych produktów, które przeszył niezbędne test. Muszą być jednorazowego użytku bądź przystosowane do zabiegów sterylizacji, środki dezynfekcyjne nie mogą mieć na nich negatywnego wpływu.

BHP w placówkach służby zdrowia

Dla gabinetów lekarskich zachowanie zasad BHP jest niezwykle ważne. Lekarz oraz pielęgniarki mają ciągły kontakt z bakteriami, zarazkami i nieczystościami. Są one niebezpieczne zarówno dla kadry medycznej jak i innych pacjentów. Dlatego bardzo ważne jest zabezpieczanie się przed kontaktem bezpośrednim i ewentualnym roznoszeniem.

Najważniejszym zabiegiem zachowania bezpieczeństwa jest dezynfekowanie powierzchni i narzędzi oraz odzież medyczna jednorazowa. Odzież medyczną jednorazową nakładasz jako dodatkową warstwę na ubranie, a następnie po wizycie pacjenta lub wykonanym zabiegu wyrzucasz w odpowiednie przystosowane do tego miejsce.

Do obierzy ochronnej jednorazowej zaliczają się fartuchy, maseczki oraz rękawiczki.

Hurtownia medyczna zapewni Ci najlepszy sprzęt w trosce o zdrowie i życie Twoje oraz pacjentów.

Internetowy sklep medyczny

Hurtownia medyczna online to sklep, w którym znajdziesz zbiór wszystkich potrzebnych artykułów medycznych.

Akcesoria stomatologiczne i narzędzia zabiegowe wykonywane są z najlepszym materiałów, które pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznej operacji.

Mówiąc o bezpieczeństwie nie możemy zapomnieć o pojemnikach na odpady medyczne. To bardzo ważna część wyposażenia gabinetu, która musi w całkowicie bezpieczny i sterylny sposób przechowywać odpady zanim zostaną odebrane przez specjalną firmę.

W zależności od branży medycznej możesz przeszukiwać kategorie oraz odnaleźć potrzebne Ci produkty. Narzędzia chirurgiczne, materiały opatrunkowe, czy środki do dezynfekcji najwyższej jakości – wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Szeroki wybór pozwala na skuteczne zakupy. Dokonując zakupu hurtowo możesz liczyć na atrakcyjne zniżki.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze