Zdrowe posiłki z dowozem do domu. Poznaj dietę pudełkową!

posiłki z dowozem do domu

Chcesz zrzucić na wadze, ale kolejna próba przejścia na dietę odchudzającą spełza na niczym? Marzysz o zbudowaniu masy mięśniowej i wyrzeźbieniu sylwetki, ale przedtem musisz zyskać kilka kilogramów? A może po prostu chcesz żyć bardziej fit? Catering dietetyczny to wygodny i prosty sposób na zmianę swoich nawyków żywieniowych. Poznaj dietę pudełkową!

Dieta pudełkowa – kaprys mieszczuchów z Warszawy czy sposób na zdrowy tryb życia?

Jeszcze kilka lat temu catering dietetyczny wiele osób postrzegało jako kaprys millenialsów, mieszkających w centrach Warszawy, Wrocławia czy Poznania, którzy, skoncentrowani na codziennym wyścigu, rezygnowali z samodzielnego przyrządzania sobie posiłków.

W niedługim czasie sytuacja diametralnie się jednak zmieniła. Coraz więcej osób zauważa, że u podstaw diety pudełkowej nie leży lenistwo i braki w zdolnościach kulinarnych, a świadomość żywieniowa. Nie da się bowiem ukryć, że jako społeczeństwo zaczynamy przykładać coraz większą wagę do tego, co i jak jemy. Chcemy jeść posiłki zdrowe, które dostarczają nam składniki odżywcze i spełniają nasze potrzeby kaloryczne. To, że przeciętny człowiek nie ma wiedzy na temat kaloryczności i dokładnych wartości odżywczych śniadań, obiadów i kolacji, nie jest niczym dziwnym.

Catering dietetyczny to już nie tylko wielkomiejska Warszawa. Dieta pudełkowa obecnie jest na wyciągnięcie ręki w całej Polsce.

Na czym polega catering dietetyczny?

Catering dietetyczny to usługa realizowana przez firmy współpracujące z dietetykami oraz profesjonalnym szefem kuchni. Wśród dostawców znajdziemy zarówno firmy lokalne, jak również przedsiębiorstwa ogólnokrajowe, takie jak BeDietCatering. Jak w skrócie działa fit catering?

Zasady są proste. Najpierw Ty musisz wyszukać firmę, która spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby żywieniowe – wybierasz preferowaną przez siebie dietę i swoje przyzwyczajenia, określasz cel (na przykład zrzucenie wagi), określasz dzienną liczbę posiłków i czas trwania usługi. Po dokonaniu zapłaty dietetyk określa Twój plan żywieniowy na czas trwania cateringu, a szef kuchni codziennie przygotowuje dla Ciebie świeże posiłki, które dostarcza Ci kurier.

Chcesz być fit? Catering dietetyczny jest dla Ciebie!

Kto może skorzystać z diety pudełkowej? Dzisiaj to już nie tylko Warszawa, Poznań czy Wrocław – catering dietetyczny w wydaniu takich firma jak www.bedietcatering.pl działa w całym kraju. Szczególnie jest on polecany dla osób, które mają konkretne cele dotyczące sylwetki – schudniecie czy przybranie na wadze. Z pewnością skorzystają na nim również osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej oraz te, które zmagają się z nietolerancjami – na przykład na gluten czy laktozę. To także znakomita propozycja dla ludzi, którzy ze względu na schorzenia, muszą stosować indywidualną dietę.

Dieta pudełkowa z BeDietCatering

Jeżeli interesuje Cię catering dietetyczny, zapoznaj się z ofertą dostawcy BeDietCatering. Firma działa na terenie całego kraju i oferuje plany żywieniowe w różnych opcjach, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie!