Wybieramy cyfry na dom, czyli o znakowaniu nieruchomości

cyfry na dom

Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na znakowanie nieruchomości są specjalnie w tym celu stworzone litery oraz cyfry na dom. Dzięki tego typu produktom adres domu jest widoczny z daleka, a także — co przypadnie do gustu fanom designerskich elementów — stylowy. Warto podkreślić, że oznakowanie naszej nieruchomości musi być w pełni widoczne, także w nocy. Jest to naszym obowiązkiem, do którego wzywa nas polskie prawo kartograficzno-geodezyjne. Pamiętajcie, że ewentualny brak tablicy z adresem lub oświetlonych cyfr na dom może wiązać się z grzywną. Jakie litery i cyfry na dom wybrać, by na naszej elewacji wyglądały świetnie przez wiele długich lat? Gdzie można kupić porządne cyfry na dom i czym kierować się przy ich wyborze? Podpowiadamy! Jeśli jesteście ciekawi – koniecznie zostańcie z nami do końca artykułu.

Eleganckie, klasyczne, nowoczesne – znajdź idealne cyfry na dom!

Nowoczesne technologie wykorzystywane do produkcji literek oraz cyfr do znakowania nieruchomości sprawiają, że wybór dostępnych opcji jest niesamowicie szeroki. W bujnej palecie kolorów znajdziecie srebro, złoto, antracyt, brąz oraz czerń, a także różnego rodzaju czcionki – mniej lub bardziej zawijane. Dzięki tak rozbudowanym możliwościom produkcyjnym każdy z nas jest w stanie znaleźć na rynku cyfry, które swoim stylem idealnie pasują do stylu naszego domu.

Modne cyfry na dom – gdzie je kupić?

Cyfry oraz litery na dom znajdziecie głównie w sklepach z materiałami budowlanymi i do wykończenia wnętrz. Oczywiście skarbnicą pięknych modeli jest także Internet. To w sieci zakupicie prawdziwe perełki, które skradną Wasze serca. Dodatkowym atutem sklepów internetowych jest większa dostępność produktów. W sklepach stacjonarnych nie znajdziecie tak wielu modeli co on-line. Dlaczego? Z prostej przyczyny! Nie mają na nie miejsca. Oczywiście uzupełniają one stany magazynowe, ale w danym momencie, w którym wy ich potrzebujecie, w sklepie stacjonarnym może akurat brakować wybranej przez Was cyfry bądź litery. Jeśli zatem skłaniacie się w stronę e-zakupów i szukacie profesjonalnego sklepu on-line, w którym znajdziecie nie tylko pojedyncze litery i cyfry, ale także tablice adresowe LED i wiele więcej – koniecznie zapoznajcie się z ofertą CUCUDO. To prawdziwe cuda, dzięki którym Wasz dom nabierze wyjątkowego charakteru.

litery na dom

Jak wybrać cyfry na dom?

Kluczowym aspektem jest rozmiar. Znakowanie nieruchomości powinno być widoczne już z drogi, dlatego im dalej od ulicy znajduje się budynek, tym większe litery powinniście na nim zamontować. W sklepach znajdziecie modele cyfr na dom, których wielkość to pomiędzy 20, a 40 centymetrów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze