Świeże tulipany wprost do Twoich drzwi

Świeże tulipany

Bukiet tulipanów to niezmiennie wzruszający podarunek. Pasuje do niezliczonej ilości sytuacji. Może towarzyszyć uroczystościom, być wyrazem podziękowania lub zwyczajnie miłym gestem, który sprawi komuś przyjemność. Nie zawsze mamy możliwość, aby wręczyć tulipany osobiście. Dzielą nas kilometr, zabiegane tryb życia utrudnia uczestniczenie w ważnych chwilach najbliższych. W takich sytuacjach dostawa kwiatów przez internet to rozwiązanie idealne.

Zamów tulipany przez internet

W czasach, gdy zamawianie różnych produktów w sieci staje się powszechne i bezpieczne chętnie szukamy rozwiązań, które ułatwią nam życie. Bukiet tulipanów z dostawą, pochodzący z gospodarstwa ogrodniczego to gwarancja pięknych, świeżych kwiatów. Bukiety dostępne powszechnie w sklepach, czy nawet kwiaciarniach stoją w wazonach często wiele godzin nim zostaną kupione. Tulipany, frezje i peonie pochodzące z gospodarstwa zrywane są bezpośrednio przed wysyłką. Docierają, więc do klienta w idealnym stanie. Starannie wyselekcjonowane ze szklarni, cieszą obdarowaną osobę znacznie dłużej niż te pochodzące z kwiaciarni czy sklepu. Zamawiając tulipany z gospodarstwa, zazwyczaj można dołączyć bilecik z życzeniami, czekoladki lub wazon, czyli można zamówić je podobnie jak w kwiaciarniach internetowych. Z tą różnicą, że w przypadku kwiatów z gospodarstwa, mamy pewność ich świeżości.

Świeże tulipany w Twoim domu

Chcąc urozmaicić wystrój naszego domu często sięgamy po świeże tulipany. Kwiatowe kompozycje nie muszą być czymś odświętnym, mogą towarzyszyć nam każdego dnia. Dla osób, które kochają kwiaty przygotowaliśmy unikalną usługę subskrypcji. W ramach wykupionego abonamentu dostarczamy świeże kwiaty wprost pod wskazany w zamówieniu adres. Można wybrać częstotliwość zamówienia, która najbardziej nam odpowiada: raz w tygodniu, co dwa tygodnie lub raz w miesiącu. Oferujemy dwie opcje: gotowe bukiety z sezonowych kwiatów lub pojedyncze rośliny, z których można stworzyć własną kompozycję. Decydując się na naszą usługę masz pewność, że otrzymasz świeży bukiet, który przez wiele dni będzie wyglądał pięknie. Oszczędzasz też czas konieczny do samodzielnego znalezienia najpiękniejszych tulipanów czy róż.

Najpiękniejsze kwiatowe kompozycje dla Ciebie

Nasze gospodarstwo ogrodnicze specjalizuje się w hodowli wielu gatunków. Stawiamy na sezonowość, tak aby zawsze mieć w ofercie, to czego aktualnie poszukują klienci. Na swiezekwiaty.pl można zamówić róże w głębokim czerwonym kolorze, skomponowane w bukiet z dowolnej ilości kwiatów. Oprócz tego najbardziej ponadczasowego koloru sprzedajemy także kwiaty kremowe, herbaciane, a także w odcieniu różowym. Polecamy także eustomy, bukiety z tulipanów oraz lilie. Do każdego zamówienia podchodzimy z wielką dbałością. Ścinamy tylko zamknięte lub na wpół otwarte okazy, tak aby dostarczone kolejnego dnia były idealne. Polecamy, aby dla przedłużenia ich trwałości obciąć łodygi na długości ok. 1 cm i wstawić do zimnej wody.

Uważamy, że świeże kwiaty, to najpiękniejsza ozdoba i najmilszy podarunek. Polecamy zamówienie z rodzinnego gospodarstwa ogrodniczego, które hoduje kwiaty z pasją.