Najlepszy internet w Krakowie? Tylko światłowód od S-NET

internet w Krakowie

Klienci firmowi, wybierając usługi internetu, powinni dokładnie przeanalizować ofertę dostawców, pod względem szybkości, przepustowości, ale także bezpieczeństwa sieci. Spośród wszystkich dostępnych ofert, jedna wyprzedza konkurencję o lata świetlne. O czym mowa? Oczywiście o światłowodzie.

Internet dla firm

Każda organizacja, która swoją działalność gospodarczą opiera na systemach informatycznych, wymianie danych, kontakcie z partnerami biznesowymi na całym świecie zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważnym czynnikiem odpowiadającym za sukces biznesowy jest dobrej jakości internet.

Pobieranie, wysyłanie danych, procesy opierające się na stałym dostępie do internetu – to tylko niektóre z procesów, które są realizowane przy użyciu sieci. Tylko odpowiednio szybki internet umożliwia ciągłość prowadzenia biznesu i sprawność w świadczeniu usług swoim klientom. A zatem, jaki internet wybrać, by szybkość działania stanowiła o konkurencyjności naszej firmy? Odpowiedź może być tylko jedna – internet światłowodowy.

Specjalne warunki usługi światłowodu dla klientów z Krakowa

Internet światłowodowy to najnowocześniejsze rozwiązanie, które dodatkowo potwierdzone umową Service Level Agreement daje nam gwarancję niezmiennej szybkości i przepustowości, bez względu na zewnętrzne czynniki. Światłowód symetryczny to usługa, która dostarcza znacznie lepsze parametry internetu, niż powszechnie stosowany internet asymetryczny.

S-NET dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić najwyższej jakości łącze internetowe dla klientów firmowych z największych miast Polski jak Gdańsk, Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice czy Poznań. Nie zapominajmy o Krakowie i specjalnej ofercie, która jest dostępna tylko w tym mieście.

Internet stacjonarny Kraków S-NET to 300 kilometrów sieci światłowodowej, która na ten moment łączy aż 500 budynków z siecią. To właśnie krakowska sieć posiada bezpośrednie połączenie z Data Center S-NET a cała infrastruktura sieci działa na bazie uznanych urządzenić Huawei, Extreme oraz Juniper. Krakowskie firmy decydujące się na usługę internetu S-NET mają gwarancję ciągłej opieki oraz wsparcia technicznego. Dla każdego klienta dostępny jest dedykowany opiekun oraz inżynier techniczny, który rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi w obszarze efektywnego wykorzystania światłowodu w swojej firmie.

S-NET to także dodatkowe usługi, takie jak obsługa firewall, a także zaawansowana technologia filtracji AntyDDOS, która chroni nas przed potencjalnymi atakami hakerskimi.