Imprezy integracyjne dla firm w Szczawnicy

Imprezy integracyjne dla firm w Szczawnicy – dlaczego warto rozważyć?

Porady

Praca w zespole wymaga nie tylko dobrego podziału obowiązków, ale też odpowiednich relacji międzyludzkich. Gdy pracodawca chce zadbać o kwalifikacje pracowników, wysyła ich na różnego rodzaju szkolenia. Podobnie trzeba dbać o dobre relacje między pracownikami. W tym wypadku świetnym pomysłem może być organizacja wyjazdowej imprezy integracyjnej. Jak zaplanować taki wyjazd? Gdzie warto się wybrać?

Dlaczego warto urządzić imprezę integracyjną?

Impreza integracyjna w jakimś uroczym miejscu to skuteczny sposób na zadbanie o relacje w zespole i podniesienie zaangażowania pracowników. To czas, gdy pracownicy mogą się odprężyć, zapomnieć o stresie związanym z obowiązkami zawodowymi i lepiej się poznać na gruncie prywatnym.

Wspólne zwiedzanie czy gry zespołowe sprzyjają zawarciu głębszych znajomości, zintegrowaniu się, co bez wątpienia przełoży się na jakość pracy. Dzięki temu po powrocie uczestnicy imprezy będą zmotywowani i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Redukcja stresu to klucz do efektywniejszej pracy, a imprezy integracyjne to jeden z lepszych sposobów na osiągnięcie tego celu!

Sprawdź ofertę pensjonatu Czarda: https://www.czarda.pl/noclegi-oraz-integracje-dla-firm.html

Atrakcje dla firm w okolicach Szczawnicy

Gdzie warto zorganizować taki integracyjny wypad? Jednym z piękniejszych zakątków w Polsce jest górska miejscowość Szczawnica. Co roku, zarówno latem, jak i zimą, odwiedza ją wielu turystów. To prawdziwy raj, dla osób, które pragną się rozerwać i zapomnieć o obowiązkach.

Szczawnica to górskie uzdrowisko położone w samym sercu Pienin, w dolinie Grajcarka, potoku będącego prawobrzeżnym dopływem Dunajca. Lokalizacja gwarantuje specyficzny mikroklimat, który przekłada się na piękną pogodę, niezależnie od pory roku. Oto najciekawsze atrakcje w Szczawnicy i okolicach.

Zamek w Czorsztynie

Dla tych, którzy chcą połączyć wyjazd integracyjny ze zwiedzaniem, ciekawą propozycją będzie odwiedzenie zamku w Czorsztynie. To ruiny zamku gotyckiego położone nad Dunajcem, przy granicy Pienińskiego Parku Narodowego.

Zamek wzniesiono w XIV wieku jako warownię graniczną. Rezydował tu między innymi słynny rycerz Zawisza Czarny. Legenda głosi, iż we wnętrzu budowli ukryto skarb. Miało tu też miejsce wiele niewyjaśnionych sytuacji, co sprawia, że zamek ma wyjątkowy, tajemniczy klimat. Warto się tu wybrać, jeżeli lubicie zwiedzać i interesuje was polska historia.

Spływ Dunajcem

Dla tych, którzy wolą spędzać wolny czas aktywnie i na sportowo, ciekawą propozycją będzie spływ Dunajcem. To atrakcja turystyczna dostępna latem. Istnieje możliwość klasycznego spływu kajakiem, ale też tradycyjną flisacką tratwą.

Podczas spływu Dunajcem możecie podziwiać piękny, górski krajobraz, a jednocześnie lepiej się poznać. Spływ Dunajcem daje również możliwość obejrzenia Pienińskiego Parku Narodowego z innej perspektywy. To niezapomniane widoki i przeżycia idealne na integracyjny wyjazd firmowy.

Wyciągi narciarskie w Szczawnicy

Planujesz wyjazd integracyjny w okresie zimowym? Największe atrakcje zimą w Szczawnicy to przede wszystkim wyciągi narciarskie. Polecamy wyciąg narciarski „Bukowinki” w Jaworkach – to dwa wyciągi o długości 250 i 520 metrów oraz dwie trasy zjazdowe.

Inny wart uwagi wyciąg w Jaworkach to „Pod Durbaszką”. W okolicy znajduje się górskie schronisko, gdzie można odpocząć i spróbować lokalnych przysmaków. Zimowe szaleństwo na stoku to świetny sposób na relaks podczas wyjazdu integracyjnego.

Jaką bazę warto wybrać na imprezę integracyjną?

Atrakcje turystyczne podczas integracji to jedno, ale równie istotna jest baza noclegowa, którą wybierzemy. Jednym z miejsc polecanym przez wielu gości jest pensjonat „Czarda” w Szczawnicy. Ośrodek znajduje się w samym centrum miasta – doskonała lokalizacja sprawia, że wszystkie najważniejsze atrakcje Szczawnicy są w zasięgu krótkiego spaceru!

Pensjonat „Czarda” oferuje przytulnie urządzone pokoje, smaczną, domową, polską kuchnię oraz gwarantuje atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i zabawie. To idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej dla pracowników!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze