dostawca Wolt odbierający zamówienie

Wolt – zarobki kurierów. Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć?

Zarobki

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy dostawcy i realizować zamówienia, ale nie chcesz zaczynać, zanim nie dowiesz się ile możesz zarobić? Sprawdź ile zarabia dostawca Wolt i na czym polega praca oraz jakie są jej warunki – czy musisz zakładać działalność i w jaki sposób możesz maksymalnie podnieść swoje wynagrodzenie. Przeczytaj, a z pewnością zechcesz zasilić szeregi dostawców Wolt!

Czym jest i jak działa aplikacja Wolt?

Aplikacja Wolt w Polsce pojawiła się stosunkowo niedawno – w 2018 roku. W tak krótkim czasie zdobyła sobie dużą popularność. Obecnie Wolt działa w większości dużych miast, ale także klienci z wielu mniejszych miejscowości mogą z niej korzystać. Wolt służy  do zamawiania jedzenia z restauracji, które przystąpiły do współpracy z aplikacją – jest ich obecnie prawie 9000 i oferują różnego rodzaju dania z kuchni całego świata.

Ile zarabia dostawca Wolt?

Zarobki w Wolt nie są z góry ustalone – to Ty decydujesz, ile chcesz zarobić. Jeśli rozważasz rozpoczęcie pracy jako dostawca Wolt, musisz wiedzieć, że Twoje wynagrodzenie będzie zależało od ilości zamówień, które zrealizujesz, a także od lokalizacji oraz tego,  jakim pojazdem będziesz się poruszał.

Kurierzy Wolt mają kilka sposobów na podniesienie swoich zarobków

Jeśli chcesz zacząć pracę jako dostawca Wolt, musisz wiedzieć o sprawdzonych sposobach na maksymalizację swoich dochodów – kurierzy korzystają z nich powszechnie. Najważniejszym z nich jest wybór partnera. Partner Wolt, taki jak MB Partner, to firma, która jako pośrednik zatrudnia kurierów dla Wolt. Pośrednik = większe koszty? Wcale nie – wręcz przeciwnie! Zobacz, co zyskujesz dzięki takiemu rozwiązaniu.

Chcesz rozpocząć pracę jako dostawca w Wolt?

Sprawdź ofertę MB Partner, wchodząc na stronę https://mbpartners.pl/praca/wolt/ i wypełnij formularz rejestracyjny!

Aby realizować dostawy, nie musisz zakładać generującej niepotrzebne koszty działalności gospodarczej – rozliczenia z urzędami,  ubezpieczenie czy odprowadzanie składek także nie będą zaprzątały Twojej głowy. Współpraca z MB Partner w praktyce oznacza mniej kosztów i wymaga od Ciebie jedynie podpisania umowy!

Fakt rozpoczęcia współpracy z Wolt nie oznacza, że nie możesz  pracować też w innych aplikacjach – możesz! Wiele osób ceni właśnie to, że firma oferuje możliwość dołączenia również do aplikacji Uber czy Glovo, a to doskonały sposób na podniesienie swoich zarobków. Jak? Wyobraź sobie, że właśnie zakończyłeś realizować  zlecenie, a kolejne jest w innej części miasta. Zamiast wracać “na pusto”, możesz uruchomić drugą aplikację i poszukać zamówienia w okolicy, aby dostarczyć je po drodze. Proste!

Naprawdę atrakcyjnym dodatkiem do wypłaty, który zapewnia praca jako kurier Wolt, jest możliwość korzystania z różnego rodzaju bonusów – na przykład za liczne dostawy zamówień.

Ile orientacyjnie zarabia kurier Wolt?

Kurierzy czasami dzielą się na forach internetowych informacjami na temat wysokości swoich wynagrodzeń. Jakie padają w tych  dyskusjach kwoty? Zwykle od 25 do 30 złotych za godzinę pracy. Jeśli więc jesteś gotowy pracować w pełnym wymiarze godzin,  możesz zarobić od 4 do 4,8 tysięcy złotych miesięcznie. A dzięki możliwości rejestracji w pozostałych aplikacjach możesz kwotę tę jeszcze znacząco podnieść.

To jedynie podstawa wynagrodzenia kuriera. Drugą jego część, wcale nie marginalną, stanowią napiwki, które w całości trafiają do jego kieszeni. Jesteś otwartym, przyjaznym człowiekiem, który łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie? Jeśli tak, to z pewnością uda Ci się otrzymać sporą ilość tipów.

Jak wygląda praca kurierów Wolt?

Jedno na temat pracy dla Wolt można powiedzieć na pewno – jest to praca, która zapewnia Ci maksymalnie elastyczne pod każdym względem warunki.

posiłek na zamówienie

Godziny pracy

Kurier sam decyduje jak często, jak długo i w jakich godzinach będzie dostarczał zamówienia dla klientów. Chcesz zostać kurierem w pełnym wymiarze godzin? A może planujesz tylko dorobić do swojej podstawowej pensji? Możesz pracować jedynie w nocy, albo tylko w weekendy? To zawsze jest wyłącznie Twoja decyzja.

Rozpoczęcie pracy – jak zostać kurierem?

Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie MB Partner, przesłać wymagane dokumenty i informacje.  Następnie wystarczy poczekać na kontakt przedstawiciela – dalej wszystko potoczy się błyskawicznie, a Ty będziesz mógł
rozpocząć pracę.

Oczywiście będziesz musiał także zainstalować na swoim smartfonie aplikację (lub kilka aplikacji), która będzie Ci służyła do otrzymywania i obsługi zamówień.

Nie musisz obawiać się, że dostarczanie zamówień dla klientów jest ciężką, fizyczną pracą. W ramach współpracy z Wolt będziesz  dostarczał jedzenie z restauracji, barów, fast-foodów, piekarni czy cukierni. To zwykle dość lekkie przesyłki.

Jakim pojazdem poruszać się mogą kurierzy Wolt?

Obecni na rynku kurierzy zwykle poruszają się rowerami, ale jeśli wolisz samochód lub skuter, to również z tych środków transportu możesz korzystać – masz dużą dowolność. Pamiętaj jednak, że samochód używany do pracy w aplikacjach, a więc między innymi, w Wolt, powinny spełniać pewne wymagania.

Podsumowanie

Jako kurier Wolt będziesz odpowiedzialny za odbieranie zamówień z restauracji oraz ich dostarczanie do klientów w możliwie jak najkrótszym czasie. Teraz już wiesz jak przebiega proces rekrutacji i gdzie zgłosić chęć przystąpienia do pracy. Wiesz również  dokładnie jakie masz możliwości jej dopasowania do swoich oczekiwań i na jakiej wysokości wynagrodzenie możesz liczyć. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie – zaczynaj!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze