Skarpety reklamowe dla firm-ciekawy sposób na promocję marki

Skarpety reklamowe

Reklama czasami pozostawia wiele do życzenia, bo przykładowo nie są odpowiednio wykonane, nie posiadają odpowiedniego przekazu. Nie łatwo jest stworzyć dobrą, trafiającą do klienta reklamę, którą zapamięta na długo i co najważniejsze sprawi ona, że markę, która zostaje reklamowana, faktycznie będzie można dostrzec lub właśnie zapamiętać. Poza klasycznymi reklamami w mediach lub sieci istnieją różne inne możliwości promocji swojej marki, firmy. Jedną z nich są reklamowe skarpety na zamówienie. Jest to bardzo ciekawy i oryginalny gadżet, który na pewno przyciągnie uwagę i pozostanie w pamięci wielu osób.

Skarpetki reklamowe — jak są zrobione

Produkcja skarpet reklamowych wygląda w zasadzie tak samo jak produkcja zwykłych skarpet. Różne firmy zajmujące się produkcją reklamowych skarpet, posiadają w swojej ofercie różne gotowe wzory, możliwość spersonalizowania nadruku itp. Jednak przypomnijmy sobie, jak ogółem wygląda produkcja skarpet.

Proces produkcji jest dosyć prosty i niezbyt skomplikowany. W fabryce kompletuje się odpowiednie materiały, następnie należy zaprogramować specjalne maszyny, które zajmują się tkaniem skarpet i można rozpocząć właściwą produkcję.

Nowoczesne maszyny poradzą sobie z każdym wzorem skarpet. Po wytkaniu pozostaje tylko prasowanie i pakowanie ich w opakowania. To wszystko!

skarpety reklamowe Bedivin

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej firmy Divin.

Stwórz własny projekt skarpet reklamowych

Jeżeli zastanawiasz się nad wyglądem skarpetek reklamowych z logo Twojej firmy, możesz skorzystać z gotowych wzorów, jakie oferują producenci lub poszukać możliwości zaprojektowania własnego wzoru. Np. działasz w branży sportowej i chcesz się zareklamować, dobrze byłoby zrobić kolorowy print i dodać nazwę firmy.

Firmy, które projektują skarpety na zamówienie, często oferują “próbki” swoich produktów, czy choćby nawet spersonalizowane opakowania.

Warto wiedzieć, że możemy również dokonać wyboru materiału, z jakiego będą wyprodukowane nasze skarpety reklamowe, mowa tutaj o bawełnie, polipropylenie z dodatkiem elastanu (skarpety sportowe), czy poliamidzie z dodatkiem polipropylenu i elastanu. To nie wszystko, bo zazwyczaj do wyboru mamy takie rodzaje produktów jak skarpety klasyczne, skarpety sportowe, podkolanówki lub stopki.

Skarpetki reklamowe z własnym logo będą świetną formą promocji swojej firmy lub bardzo ciekawym prezentem choćby dla pracowników. Ostatnio kolorowe skarpety stały się bardzo modne, zatem większość obdarowanych będzie je chętnie nosić, tym bardziej jeżeli zostaną wykonane fachowo i z dobrych materiałów.

skarpety reklamowe

Inne gadżety reklamowe

Gadżetów reklamowych może być naprawdę sporo. Zaczynając od długopisów, czy innych artykułów biurowych, poprzez odzież w tym bluzy, koszulki, czy nawet kurtki, kończąc na różnych innych np. torbach papierowych.

Nie każdy jednak może pozwolić sobie na drogą reklamę, choćby dlatego, że jeżeli zaczynamy prowadzić firmę, zależy nam na kosztach. Wtedy właśnie, zamiast stawiać np. na dresowe bluzy z własnym logo, możemy postawić na tańsze rozwiązanie, jakim właśnie są skarpetki reklamowe.
Czy taka forma reklamy będzie skuteczna

Okazuje się, że tak!. Ludzie bardzo często lepiej zapamiętują markę lub firmę jeżeli otrzymają od niej upominek. Tym bardziej jeżeli będą to jakieś bardziej konkretne rzeczy niż wszechobecny długopis.

Jak widać, czasem warto postawić na kreatywność i skorzystać z takiej formy reklamy.

Podsumowanie

Reklamowe skarpety są bardzo dobrą i nowoczesną formą pokazania o sobie lub swojej firmie, marce. Jest to również bardzo ciekawa forma upominku dla współpracowników i nie tylko. Istnieje wiele firm zajmujących się produkcją tego typu asortymentu, zatem nie będzie problemów ze znalezieniem odpowiedniej. Warto zastanowić się, czy nie postawić na taką formę reklamy, bo przecież skarpet potrzebuje każdy, a nie każdy chce nosić skarpety klasyczne. Reklamowe skarpety to bardzo dobra i ciekawa propozycja!