Jak ukryć profesjonalną kamerę szpiegowską?

Jak ukryć profesjonalną kamerę szpiegowską?

Wszystkie urządzenia szpiegowskie, zarówno te rejestrujące sam dźwięk jak i kamery wymagają jak najlepszego ukrycia. Współczesna technologia daje na tym tle praktycznie nieograniczone możliwości.

Urządzenia o niewielkich rozmiarach i doskonałych parametrach nagrywania można z łatwością ukrywać w nie budzących żadnych podejrzeń przedmiotach codziennego użytku. Typowym przykładem doskonałego kamuflażu jest profesjonalna kamera szpiegowska ukryta w pendrivie. Podłączona do komputera może również pełnić rolę zwykłego pendriva, a także może być z powodzeniem stosowana jako podręczna kamerka internetowa – na przykład do rozmów na komunikatorach lub do konferencji on-line. Profesjonalna kamera szpiegowska ukryta w pendrivie jest praktycznym urządzeniem, dostępnym dla każdego, kto chce na bieżąco monitorować sytuację w swoim biurze, sklepie, magazynie. Znajdzie również zastosowanie w monitoringu mieszkania prywatnego.

Gdzie można kupić profesjonalną kamerę szpiegowską ukrytą w pendrivie?

Aby to niewielkie urządzenie na prawdę spełniało swoją rolę i było czymś więcej niż tanim gadżetem najlepiej postawić na profesjonalnego dostawcę i serwis. Alfatronik.com.pl to firma z wielkim doświadczeniem na polu urządzeń detektywistycznych. Zaopatruje od lat zawodowców, zajmuje się również doradztwem.

Przed zakupem i zastosowaniem kamery szpiegowskiej ukrytej w pendrivie w warunkach operacyjnych warto porozmawiać z fachowcem z alfatronik.com.pl, który doradzi optymalny wybór urządzenia, a także udzieli cennych wskazówek dotyczących jego użytkowania. Profesjonalna kamera szpiegowska ukryta w pendrivie oferowana przez alfatronik.com.pl to sprawdzona w praktyce jakość, a także gwarancja i serwis pogwarancyjny.

Jakie dane techniczne ma profesjonalna kamera szpiegowska ukryta w pendrivie?

Pomimo rozmiaru nie odbiegającego od zwykłych, popularnych pendrivów profesjonalna kamera szpiegowska ukryta w pendrivie z oferty alaftronik.com.pl jest w stanie rejestrować obraz w rozdzielczości full HD czyli 1920 x 1080. Oprócz tego może nagrywać dźwięk równie dobrej jakości w odległości do 7 metrów. Na karcie pamięci 32GB jest w stanie zarejestrować 12 godzin pod warunkiem do podłączenia do źródła energii. Dzięki wyposażeniu w detektor ruchu uruchamia się tylko wtedy, gdy w monitorowanym miejscu zaistnieje jakaś akcja. Może spełniać również rolę normalnego pendriva, dzięki czemu jej obecność na przykład na biurku nie wzbudzi najmniejszych podejrzeń.