Jak sprawdzić, czy ktoś Cię podsłuchuje? – Wykrywacze podsłuchów

Jak sprawdzić, czy ktoś Cię podsłuchuje? - Wykrywacze podsłuchów

Założenie podsłuchu to wbrew pozorom czynność wręcz banalnie prosta. Chociaż w filmach oglądamy furgonetki wyładowane skomplikowanym sprzętem i asystą dla szpiegów i tajnych agentów w praktyce wygląda to o wiele prościej.

Współczesna technika sprawia, ze praktycznie każdy – pracownik, gość, czy dostawca do naszego biura może pozostawić nieproszonego “gościa” w postaci podsłuchu. Kiedy podejrzewamy, że poufne dane firmy, wyniki spotkań i ustne umowy są w jakiś sposób znane konkurencji warto sprawdzić, czy ktoś cię podsłuchuje – wykrywacze podsłuchów to również urządzenia dostępne dla wszystkich, przynajmniej te mniej zaawansowane. W wypadku zastosowania bardziej skomplikowanych podsłuchów warto wezwać zawodowców do przeskanowania pomieszczenia, ale w większości przypadków wykrywacze podsłuchów są w pełni skuteczne.

Kto sprzedaje wykrywacze podsłuchów?

Jak sprawdzić, czy ktoś Cię podsłuchuje – wykrywacze podsłuchów to najlepszy początek. Oczywiście, zeby sprzęt sprawdził się w praktyce trzeba zadbać o jego jakość. Sklep-seko.pl to szeroka oferta sprzętu detektywistycznego i zespół prawdziwym profesjonalistów. Można tu liczyć nie tylko na zakup, ale również na fachową konsultację przy wyborze wykrywacza podsłuchów. Być może okaże, się, że wykrywacze podsłuchów nie wystarczą i potrzebna będzie pomoc specjalisty na miejscu. W sklep-seko.pl wykrywacz podsłuchów można nabyć w cenie kilkuset złotych, a najbardziej zaawansowany technicznie model za mniej niż 3 tysiące. Sklep-seko.pl działa na rynku już ponad 20 lat. Specjalizuje się nie tylko w sprzęcie dla detektywów, ale dla wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy, domu i rodziny. Sklep-seko.pl współpracuje z agencjami detektywistycznymi i na bieżąco udoskonala swoje produkty dostosowując je do dynamicznego rozwoju technologii.

Jak sprawdzić, czy ktoś Cię podsłuchuje w praktyce?

Wykrywacze podsłuchów działają na zasadzie skanera, który ma za zadanie odnaleźć nadajniki radiowe działające na różnych częstotliwościach, a także cyfrowe wykorzystujące sieć GSM. Profesjonalny wykrywacz podsłuchów jest w stanie zlokalizować urządzenie podsłuchowe z dokładnością do paru centymetrów. Taka dokładność jest niezbędna, ponieważ podsłuchy mogą być doskonale zakamuflowane w przedmiotach nie wzbudzających najmniejszych nawet podejrzeń – w ładowarkach, pendrivach, listwach zasilających, zegarkach, kalendarzach, a nawet długopisach czy pudełkach na płyty CD.