Drukarki Zebra zq521 i Zebra zd420d – niewielki rozmiar, ogromne możliwości

Drukarki Zebra zq521 i Zebra zd420d – niewielki rozmiar, ogromne możliwości

Porady

Funkcjonalne urządzenia znacznie ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności. Korzystamy z nich nie tylko w domu, ale również podczas realizowania zadań pracowniczych. Doskonałym przykładem mogą być wielofunkcyjne drukarki – Zebra zq521 bądź Zebra zd420d. Sprzęt ten dedykowany jest każdemu, nawet wymagającemu środowisku.

Drukarki Zebra zq521 i Zebra zd420d

Zebra zq521 – najważniejsze cechy

Drukarka Zebra zq521 o niewielkim rozmiarze jest mobilnym urządzeniem, które umieścić możemy w każdym miejscu. Mocna konstrukcja, oparta na wysokiej jakości materiałach gwarantuje bezproblemowe użytkowanie latami. Drukarka jest w stanie pracować w trudnych warunkach – ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach. Niestraszne są dla niej również upadki, bowiem nieoczekiwane zrzucenie sprzętu nawet z wysokości 2 metrów nie wpłynie na funkcjonowanie urządzenia. Na uwagę zasługuje nowoczesny ekran i funkcjonalne przyciski. Obsługa drukarki nie sprawia trudności, nawet jeżeli pracownik nosi grubsze rękawice.

Głównym zadaniem drukarki Zebra jest tworzenie etykiet. Prezentowany model wyposażony został w opcję łączności, która pozwala na łatwą integrację i zarządzanie. Urządzenie zgodne jest z każdym systemem – Apple, Android bądź Windows. Inne, posiadane przez sprzęt funkcje to Bluetooth, bezprzewodowa łączność LAN czy technologia Print Touch NFC.

Zebra zd420d – innowacyjne funkcje

Kolejnym urządzeniem wartym uwagi jest Zebra zd420d. Praktyczna drukarka biurkowa wzbogacona została o znacznie zwiększoną prędkość drukowania, łatwiejszy interfejs oraz komunikację z urządzeniami zewnętrznymi. Istnieje również możliwość wyboru optymalnej rozdzielczości druku – 203dpi lub 300dpi. Funkcja ta wpływa na prędkość wydruku, osiągając wartość 152mm/s – 203dpi bądź 102mm/s – 300dpi. Sprzęt wykorzystuje powszechne sposoby komunikacji, m.in. USB, Ethernet, Wi-Fi, czy Bluetooth. Cechą istotną jest również działanie w środowisku Link-OS i funkcjonowanie w środowisku Print DNA. Przy udziale tej opcji jesteśmy w stanie zdalnie sterować drukarką.

Wspominając o urządzeniach producenta Zebra szczególną uwagę zwrócić możemy na terminal Zebra TC26. Sprzęt ten doskonale sprawdzi się podczas wykonywania czynności pracowniczych w wielu miejscach. Wyposażony został w innowacyjne rozwiązania, które znacznie ułatwiają codzienne zadania. Terminal posiada moduł skanowania, jest zatem doskonałym urządzeniem dla prac magazynowych. Niezwykle wytrzymała bateria jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 14 godzin. Natomiast zastosowanie specjalnego uchwytu sprawia, że sprzęt zamontować możemy na przedramieniu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze